جشنواره یلدای ایرانی در شهرستان بستان‌آباد برگزار می‌شود
جشنواره یلدای ایرانی در شهرستان بستان‌آباد برگزار می‌شود

رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان بستان آباد از برگزاری جشنواره یلدای ایرانی در این شهرستان خبر داد. به‌گزارش صدای آناک به نقل ازروابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی آذربایجان شرقی، علی عیوضی روز دوشنبه ۲۸ آذرماه ۱۴۰۱، ضمن اعلام این خبر گفت: به مناسبت فرارسیدن شب یلدا و ثبت جهانی این آیین باستانی، […]

رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان بستان آباد از برگزاری جشنواره یلدای ایرانی در این شهرستان خبر داد.

به‌گزارش صدای آناک به نقل ازروابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی آذربایجان شرقی، علی عیوضی روز دوشنبه ۲۸ آذرماه ۱۴۰۱، ضمن اعلام این خبر گفت: به مناسبت فرارسیدن شب یلدا و ثبت جهانی این آیین باستانی، جشنواره یلدای ایرانی در شهرستان بستان آباد برگزار خواهد شد.

رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان بستان آباد ادامه داد: این جشنواره طی سه روز از تاریخ ۲۸ آذرماه لغایت ۱ دی ماه سال جاری در کتابخانه عمومی بستان آباد از ساعت ۱۱ الی ۲۰ برگزار خواهد شد.

عیوضی اظهار داشت: در این جشنواره مسابقات فرهنگی و هنری، نمایشگاه صنایع‌دستی و همچنین مسابقه عکس از شب یلدا و آیین‌های سنتی مربوط به آن برگزار خواهد شد.