مدیرعامل شرکت گاز استان آذربایجان شرقی:۶۰ درصد مصارف گاز به بخش خانگی اختصاص دارد
مدیرعامل شرکت گاز استان آذربایجان شرقی:۶۰ درصد مصارف گاز به بخش خانگی اختصاص دارد

مدیرعامل شرکت گاز استان آذربایجان شرقی گفت: طی هفته های اخیر با برودت هوای استان، مشترکین خانگی ۶۰ درصد کل مصارف گاز استان را به خود اختصاص داده اند.  به گزارش صدای آناک به نقل ازروابط عمومی شرکت گاز استان آذربایجان شرقی، نادر کمالی با اعلام این خبر گفت: مشترکین خانگی روزانه مصرفی بیش از […]

مدیرعامل شرکت گاز استان آذربایجان شرقی گفت: طی هفته های اخیر با برودت هوای استان، مشترکین خانگی ۶۰ درصد کل مصارف گاز استان را به خود اختصاص داده اند.

 به گزارش صدای آناک به نقل ازروابط عمومی شرکت گاز استان آذربایجان شرقی، نادر کمالی با اعلام این خبر گفت: مشترکین خانگی روزانه مصرفی بیش از ۲۰ میلیون مترمکعب دارند.
وی با اشاره به افزایش مشترکین خانگی به نسبت سال گذشته در کل کشور اظهار داشت: به دلیل سراسری بودن شبکه گاز و وابستگی میزان مصارف به کاهش جریان گاز در اقصی نقاط کشور ، ضرورت دارد به صورت همگانی در حفظ این نعمت الهی و ادای وظیفه در قبال همنوعان تلاش نماییم.
کمالی ادامه داد: هم اکنون ۱۰۰ درصد خانوارشهری و  ۴۹/۹۸ درصد خانوار روستایی با  ۱۷۴۶۱۵۳   مشترک شهری و روستایی تحت پوشش گاز طبیعی قرار دارند.
این مقام مسؤول در شرکت گاز تصریح کرد: باید از شیوه های مختلف اطلاع رسانی برای آگاهی بخشی از تأثیر سوء مصرف گاز طبیعی و نقش آن بر سبد انرژی کشور بهره برد.
مدیرعامل شرکت گاز استان افزود: خانواده ها و در رأس آن مادران و فرزندان نقش مهمی در نهادینه سازی فرهنگ استفاده صحیح از گاز طبیعی و حفظ سرمایه ملی برای نسل های آتی را دارند.