استاندار آذربایجان شرقی:دولت برای رفع موانع حمل و نقل و گره‌گشایی از مشکلات رانندگان اهتمام دارد
استاندار آذربایجان شرقی:دولت برای رفع موانع حمل و نقل و گره‌گشایی از مشکلات رانندگان اهتمام دارد

استاندار آذربایجان شرقی از اهتمام جدی دولت سیزدهم برای رفع مشکلات حوزه راهداری، شرکت‌های حمل و نقل و رانندگان خبر داد. به گزار ش صدای آناک به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، عابدین خرّم  در مراسم تجلیل از تلاشگران عرصه حمل و نقل در تبریز به مناسبت هفته حمل و نقل و روز […]

استاندار آذربایجان شرقی از اهتمام جدی دولت سیزدهم برای رفع مشکلات حوزه راهداری، شرکت‌های حمل و نقل و رانندگان خبر داد.

به گزار ش صدای آناک به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، عابدین خرّم  در مراسم تجلیل از تلاشگران عرصه حمل و نقل در تبریز به مناسبت هفته حمل و نقل و روز راهدار، گفت: دولت سیزدهم تلاش می کند با برداشتن موانع موجود بر سر راه حوزه حمل و نقل گره از مشکلات رانندگان بگشاید.

وی با بیان اینکه رانندگان در ابعاد مختلف در چهار دهه گذشته به تکلیف خود عمل کرده اند و اکنون نیز برای توسعه کشور در میدان هستند، افزود: رانندگان و فعالان صنعت حمل و نقل باری و مسافری در هشت سال دفاع مقدس میدان را خالی نکردند و اکنون نیز برای توسعه کشور تلاش می کنند.

استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه عوامل حوزه حمل و نقل از منابع قدرت نظام و خدمات رسانی به مردم کشور هستند، نقش رانندگان و شرکت‌های حمل و نقل را مهم ارزیابی کرد.

وی افزود: صنعت حمل و نقل در کشور نیازمند افرادی است که همیشه برای توسعه کشور تلاش کنند و تلاشگران عرصه حمل و نقل کشورمان به ویژه رانندگان، این نقش خود را به خوبی ایفا و نمره بسیار قابل‌قبولی دریافت کرده اند.

در این مراسم از رانندگان نمونه و فعالان حوزه حمل و نقل و راهداری استان آذربایجان شرقی تجلیل و قدردانی شد.