شهردار تبریز خبر داد:پیشرفت ۷۵ درصدی تقاطع غیرهمسطح رسالت-دیزل‌آباد
شهردار تبریز خبر داد:پیشرفت ۷۵ درصدی تقاطع غیرهمسطح رسالت-دیزل‌آباد

شهردار تبریز از پیشرفت ۷۵ درصدی پروژه تقاطع غیرهمسطح رسالت-دیزل‌آباد خبر داد. به گزارش صدای آناک به نقل از شهریارنیوز، یعقوب هوشیار با اعلام این خبر اظهار کرد: پروژه تقاطع غیرهمسطح رسالت، در واقع ورودی جنوب‌غرب تبریز است که با تکمیل آن شاهد روان‌سازی این مسیر و کاهش ترافیک موجود خواهیم بود. وی افزود: تقاطع […]

شهردار تبریز از پیشرفت ۷۵ درصدی پروژه تقاطع غیرهمسطح رسالت-دیزل‌آباد خبر داد.

به گزارش صدای آناک به نقل از شهریارنیوز، یعقوب هوشیار با اعلام این خبر اظهار کرد: پروژه تقاطع غیرهمسطح رسالت، در واقع ورودی جنوب‌غرب تبریز است که با تکمیل آن شاهد روان‌سازی این مسیر و کاهش ترافیک موجود خواهیم بود.

وی افزود: تقاطع غیرهمسطح رسالت-دیزل‌آباد یکی از پروژه‌های باکیفیت تبریز با هفت دهنه و ستون‌ریزی‌ یکپارچه است که از خرداد سال گذشته آغاز و نیمه‌تمام مانده بود.

شهردار تبریز خاطرنشان کرد: درحالی که روگذر رسالت تا پایان سال گذشته فقط ۱۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشت، با تسریع فعالیت‌های عمرانی طی سالجاری این میزان به ۷۵ درصد رسیده است.

هوشیار با اشاره به روزشمار افتتاح این پروژه خاطرنشان کرد:  تقاطع غیرهمسطح رسالت-دیزل‌آباد به طول ۴۲۰ مترو عرض ۱۲ متر در مساحت پنج هزار متر مربع و به صورت تک‌بانده، با ۷۵ درصد پیشرفت فیزیکی در ۲۲ بهمن سال جاری به بهره‌برداری می‌رسد.