مدیرکل بنیاد آذربایجان شرقی به عیادت مادر شهیدان «محمدپور صبور» رفت
مدیرکل بنیاد آذربایجان شرقی به عیادت مادر شهیدان «محمدپور صبور» رفت

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی با حضور در بیمارستان، از الحاجیه خانم «ام البنین ابراهیم‌پور» مادر شهیدان والامقام «علیرضا، محمدرضا و یعقوب محمدپور صبور» عیادت و برای وی آرزوی سلامتی کرد. به گزارش صدای آناک به نقل ازایثار آذربایجان شرقی، «جابر ابوالفتح زاده» بعدازظهر امروز، شنبه با حضور در بیمارستان بهبود تبریز […]

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی با حضور در بیمارستان، از الحاجیه خانم «ام البنین ابراهیم‌پور» مادر شهیدان والامقام «علیرضا، محمدرضا و یعقوب محمدپور صبور» عیادت و برای وی آرزوی سلامتی کرد.

به گزارش صدای آناک به نقل ازایثار آذربایجان شرقی، «جابر ابوالفتح زاده» بعدازظهر امروز، شنبه با حضور در بیمارستان بهبود تبریز از الحاجیه خانم «ام البنین ابراهیم‌پور» مادر شهیدان والامقام «علیرضا، محمدرضا و یعقوب محمدپور صبور» که این روزها در بستر بیماری است، عیادت کرد و در جریان روند درمانِ این مادرِ مکرمۀ سه شهیده قرار گرفت.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی در ملاقات امروز که حاج «محمدعلی محمدپور صبور» همسر بانو ابراهیم پور و پدر شهیدان محمدپور صبور نیز حضور داشت، در گفت و گو با پزشکان در جریان روند درمان این بانوی مؤمنه قرار گرفت.

ابوالفتح زاده، از پدر و مادر شهیدان محمدپور صبور درخواست کرد تا برای موفقیت خادمان شهدا در بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی و اعتلای بیش از پیش نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دعا کنند.

در این دیدار «حسین نوزاد ورجوی» معاون بهداشت و درمان و «غلامرضا علیزاده» سرپرست معاونت فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی، ابوالفتح زاده را همراهی می‌کردند.

علیرضا محمدپور صبور در ۱۶ سالگی در ماهشهر (سال ۵۹)، یعقوب محمدپور صبور در ۱۵ سالگی در فکه (سال ۶۱) و محمدرضا محمدپور صبور در ۱۸ سالگی در جزیرۀ مجنون عراق (سال ۶۲) به فیض شهادت نائل شدند.