قصه هدیه گرما به جاده های سرد توسط خیر میانه ای
قصه هدیه گرما به جاده های سرد توسط خیر میانه ای

پمپ آب شوفاژ پایگاه امداد جاده ای خراب و امدادگران را برای ارائه خدمت با مشکل مواجه می کند که خیر میانه ای در سریعترین زمان با خرید پمپ گرما را برای پایگاه و جاده تحت پوشش آن پایگاه به ارمغان می آورد. به گزارش صدای آناک به نقل ازروابط عمومی جمعیت هلال احمر استان […]

پمپ آب شوفاژ پایگاه امداد جاده ای خراب و امدادگران را برای ارائه خدمت با مشکل مواجه می کند که خیر میانه ای در سریعترین زمان با خرید پمپ گرما را برای پایگاه و جاده تحت پوشش آن پایگاه به ارمغان می آورد.

به گزارش صدای آناک به نقل ازروابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی، سرپرست جمعیت هلال احمر میانه با تقدیر از آقای سید جمال موسوی در تامین و تسریع در حمایت از امداگران جمعیت هلال احمر گفت: جمعیت هلال احمر مجموعه ای غیر دولتی است که برای ارائه خدمات به حمایت مردمی و خیرین وابسته است و خدمات بشردوستانه جمعیت میانه که تامین نیاز نیازمندان با توان توانگران است به همت خیرین میانه ای تحقق می یابد.
فرمانی با اشاره فصل سرما و برودت هوا و آرزوی اینکه هیچ یک از عزیزان ما نیاز به خدمات امدادگران نداشته باشنداز آمادگی کامل جمعیت هلال احمر خبر داد.
وی پر ادامه افزود: به همت مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان برای همه امدادگران فعال در پایگاه ها کفش مخصوص، لباس گرم و سایر تجهیزات امدادی، ارزاق خشک و پتو برای در راه ماندگان در اختیار جمعیت هلال احمر شهرستان ها قرار گرفته است.