رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز در جمع اساتید دانشکده علوم نوین پزشکی تاکید کرد:تنها راه برون رفت از مشکلات خود اتکایی و استفاده از توان داخلی است
رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز در جمع اساتید دانشکده علوم نوین پزشکی تاکید کرد:تنها راه برون رفت از مشکلات خود اتکایی و استفاده از توان داخلی است

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: تجربه نشان داده است تنها راه برون رفت از مشکلات و حرکت در مسیر شکوفایی دانشگاه و دانشکده ها، خودکفایی و اتکا به توانمندی های داخلی است.  به گزارش صدای آناک به نقل ازروابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، دکتر بهمن نقی پور روز شنبه دهم دی ماه  ۱۴۰۱ […]

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: تجربه نشان داده است تنها راه برون رفت از مشکلات و حرکت در مسیر شکوفایی دانشگاه و دانشکده ها، خودکفایی و اتکا به توانمندی های داخلی است. 

به گزارش صدای آناک به نقل ازروابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، دکتر بهمن نقی پور روز شنبه دهم دی ماه  ۱۴۰۱ ، به همراه معاون آموزش دانشگاه، در ادامه جلسات با اساتید هیئت علمی دانشگاه ها و دانشکده ها و گروه های پزشکی و پیرا پزشکی، در دیدار با اعضای هیئت علمی دانشکده علوم نوین پزشکی اظهار کرد: در مسیر پیشرفت های علمی و رفع موانع، بهترین راه ممکن، همراهی اساتید دانشکده ها با مسئولین دانشگاه از طریق ارائه راهکار ها و ایده های نو است.
رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز، ادامه داد: با نمایندگان و مسئولین کشوری رایزنی هایی صورت گرفته  و گام های مثبتی در جهت رفع مشکلات رفاهی و بحث مسکن اساتید برداشته شده است که نتایج آن به سمع و نظر عزیزان خواهد رسید.
وی افزود: در بحث ایجاد زیرساخت های لازم، اقدامات موثری توسط دانشگاه علوم پزشکی صورت گرفته است اما پویایی و حرکت رو به جلو و محرک لوکوموتیو دانشکده، برعهده اساتید هیئت علمی که مهره های اصلی و ستون های یک دانشگاه هستند،است و انتظار می رود اساتید با تلاش مضاعف در این عرصه پیگیر اقدامات موثر باشند.
دکتر نقی پور در رابطه با ایجاد اشتغال فارغ التحصیلان و افزایش درآمد اساتید دانشکده گفت: ما از طرح و ایده ای که از طریق مسیرهای قانونی منجر به افزایش درآمد حقوق اساتید شود استقبال می کنیم و همه ظرفیت های دانشگاه را به کار می گیریم.
او افزود: برای ایجاد امنیت شغلی دانشجویان یکی از راهکارها حمایت از دانشجویانی است که پروژه های درآمد زا دارند و این مساله باید در اولویت دانشکده باشد.
ادامه جلسه با بیان موضوعات و مسائل مختلف از سوی اساتید و اعضای هیئت علمی دانشکده علوم نوین پزشکی پیگیری شد و پس از جلسه، رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز در جمع صمیمی دانشجویان دانشکده علوم نوین پزشکی در محوطه دانشکده حاضر  و نظر آنان را در رابطه با روند آموزش و مشکلات دانشجویان، جویا شد.