هم اندیشی رویدادهای علمی و فناوری در معاونت جوانان آذربایجان ‌شرقی
هم اندیشی رویدادهای علمی و فناوری در معاونت جوانان آذربایجان ‌شرقی

جلسه آموزشی و همفکری دبیران کانون‌ها، کارشناسان جوانان، معاونین و مشاوران مدیرعامل آذربایجان‌شرقی در خصوص علم و فناوری و تبیین نقشه راه برگزار شد. به گزارش صدای آناک به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان‌ شرقی، رامین سلیمانی معاون امور جوانان استان آذربایجان‌شرقی با اعلام این خبر گفت: به جهت ارتقاء سطح […]

جلسه آموزشی و همفکری دبیران کانون‌ها، کارشناسان جوانان، معاونین و مشاوران مدیرعامل آذربایجان‌شرقی در خصوص علم و فناوری و تبیین نقشه راه برگزار شد.

به گزارش صدای آناک به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان‌ شرقی، رامین سلیمانی معاون امور جوانان استان آذربایجان‌شرقی با اعلام این خبر گفت: به جهت ارتقاء سطح آگاهی و توانمندسازی پرسنل حوزه جوانان با استفاده از ظرفیت‌ها و پتانسیل سایر حوزه‌های جمعیت و مشارکت با سایر ارگان‌ها در جهت اجرای برنامه‌های ابتکاری در راستای پیشبرد اهداف جمعیت هلال احمر، این کارگاه آموزشی برگزار شد.

سلیمانی ادامه داد: آموزش برگزاری کنفرانس‌ها و سمینارها، جشنواره‌ ایده‌های برتر، فراخوان طرح‌های اولویت دار سازمان، فراخوان پژوهش‌ های مرتبط با نیازسنجی و رونمایی از دستاوردهای سازمان از مباحث و آموزش‌های مطرح شده در این کارگاه بود.

وی افزود: هدف از این کارگاه، توانمندسازی پرسنل و ترسیم نقشه راه برای اجرای برنامه‌های پیش روی سازمان بود.

براساس این گزارش، این کارگاه با حضور دکتر جعفر آقازاده مدرس کارگاه‌های تخصصی حوزه سلامت و فناوری‌های نوین و مشاور پارک علم و فناوری و شهرک‌های صنعتی و دانش بنیان در راستای شعار سال و رویکرد سازمان جوانان برگزار شد.