نوسازی ناوگان اتوبوسرانی تبریز در مرحله اجرا:آغاز بهره برداری و فعالیت اتوبوسهای نو در خطوط اتوبوسرانی تبریز
نوسازی ناوگان اتوبوسرانی تبریز در مرحله اجرا:آغاز بهره برداری و فعالیت اتوبوسهای نو در خطوط اتوبوسرانی تبریز

با ورود ۶ دستگاه از اتوبوسهای نو تازه خریداری شده به خطوط خدمت رسان، روند نوسازی ناوگان اتوبوسرانی تبریز در سالجاری شروع شد. به گزارش صدای آناک به نقل ازروابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه پرویز عباس نژاد مدیرعامل این شرکت با اعلام این خبر گفت: با توجه به تاکیدات شهردار کلانشهر تبریز در خصوص تسریع […]

با ورود ۶ دستگاه از اتوبوسهای نو تازه خریداری شده به خطوط خدمت رسان، روند نوسازی ناوگان اتوبوسرانی تبریز در سالجاری شروع شد.

به گزارش صدای آناک به نقل ازروابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه پرویز عباس نژاد مدیرعامل این شرکت با اعلام این خبر گفت: با توجه به تاکیدات شهردار کلانشهر تبریز در خصوص تسریع در راه اندازی اتوبوسهای نو و رفع مشکل کمبود اتوبوس در خطوط و  با اتمام تدریجی مراحل جذب راننده، ۶ دستگاه اتوبوس نو تازه خریداری شده وارد خطوط مشکلدار و نیازمند اتوبوس شدند.
وی  افزود: این ۶ دستگاه اتوبوس در خطوط دارای کمبود اتوبوس در دو  مسیر از  پایانه شهید مطهری شامل ۳ دستگاه به مسیر ۱۳۱ شهید قره باغی و ۳ دستگاه نیز به مسیر ۱۱۷ شهید مفتح اضافه و فعالیت خود را آغاز کردند.
عباس نژاد ادامه داد: با اتمام مراحل جذب و بکارگیری راننده، بتدریج اتوبوسهای جدید به خطوطی که با کمبود اتوبوس مواجه بوده و یا ناوگان آنها فرسوده بوده و دارای زمان انتظار بالا می باشند جایگزین و تزریق خواهند شد.
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه ضمن قدردانی از نگاه ویژه و اهتمام و حمایت همه جانبه اعضای محترم شورای اسلامی شهر و شهردار تبریز در خصوص نوسازی ناوگان و خرید اتوبوسهای جدید برای ناوگان اتوبوسرانی درونشهری تبریز گفت:  با توجه به خرید و تحویل اتوبوسهای نو و اتمام تدریجی مراحل جذب و بکارگیری ۱۰۰ نفر راننده، اتوبوسهای جدید به مرور به مسیرهای نیازمند اتوبوس اضافه خواهند شد  که با انجام این مهم شاهد تحول کمی و کیفی محسوس در خدمات رسانی اتوبوسرانی تبریز خواهیم بود.