پروژه‌های با پیشرفت فیزیکی بالای ۷۰ درصد در اولویت تامین اعتبار
پروژه‌های با پیشرفت فیزیکی بالای ۷۰ درصد در اولویت تامین اعتبار

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان شرقی گفت: تلاش ما این است که از شروع پروژه جدید خودداری شود و پروژه‌های با پیشرفت فیزیکی بالای ۷۰ درصد در اولویت تامین اعتبار و تکمیل قرار دارند. به گزارش صدای آناک به نقل ازروابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان شرقی، محمد فرشکاران در دیدار نماینده بناب اظهار […]

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان شرقی گفت: تلاش ما این است که از شروع پروژه جدید خودداری شود و پروژه‌های با پیشرفت فیزیکی بالای ۷۰ درصد در اولویت تامین اعتبار و تکمیل قرار دارند.

به گزارش صدای آناک به نقل ازروابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان شرقی، محمد فرشکاران در دیدار نماینده بناب اظهار کرد: قرارگیری اعتبار برخی از پروژه های ضروری و حیاتی استانی در ردیف های ملی، تخصیص به موقع و پیشرفت مورد انتظار این پروژه ها را مشکل کرده است؛ اما در هرصورت نهایت تلاش و پیگیری های لازم را انجام خواهیم داد.

وی با اشاره به فرسودگی برخی از شبکه‌های آبرسانی و هدررفت درصد قابل توجهی از آب تامینی بویژه در شهرستان بناب، افزود: بیشتر وقت خود را صرف جبران کم کاری های گذشته بویژه در پروژه‌های آبی استان می‌کنیم.

فرشکاران تصریح کرد: لازم است پروژه های موجود اولویت دار شهرستان بناب بر مبنای بررسی های کمیته برنامه ریزی شهرستان اعلام شود تا ما نیز تخصیص این پروژه ها را به ۱۰۰ درصد و در نهایت آنها را به سرانجام برسانیم.

در این دیدار محمدباقر بنابی، نماینده شهرستان بناب در مجلس به مواردی مثل مشکلات تامین آب شرب شهرستان، هدررفت منابع آبی، آخرین وضعیت بیمارستان ۲۰۰ تخت خوابی بناب و غیره اشاره کرد.