فرهاد فرهودی مدیر کل نوسازی مدارس آذربایجان شرقی:الزام عمل به تعهد اجتماعی بنگاههای اقتصادی در ساخت مدارس
فرهاد فرهودی مدیر کل نوسازی مدارس آذربایجان شرقی:الزام عمل به تعهد اجتماعی بنگاههای اقتصادی در ساخت مدارس

به گزارش صدای آناک،فرهاد فرهودی مدیر کل نوسازی مدارس آذربایجان شرقی در جلسه اعضای مجمع خیرین مدرسه ساز استان افزود: شرکتها و کارخانه هایی که در آمد بسیار بالایی دارند باید مسئولیت اجتماعی خود را ایفانمایند ساختن مدرسه ۲ یا ۳ کلاسه در قبال در آمد آنها اندک چیزی است که میتوانند برای آموزش و […]

به گزارش صدای آناک،فرهاد فرهودی مدیر کل نوسازی مدارس آذربایجان شرقی در جلسه اعضای مجمع خیرین مدرسه ساز استان افزود: شرکتها و کارخانه هایی که در آمد بسیار بالایی دارند باید مسئولیت اجتماعی خود را ایفانمایند ساختن مدرسه ۲ یا ۳ کلاسه در قبال در آمد آنها اندک چیزی است که میتوانند برای آموزش و پرورش و فرزندان این کشور انجام بدهند.فرهاد فرهودی مدیر کل نوسازی مدارس آذربایجان شرقی در جلسه اعضای مجمع خیرین مدرسه ساز استان افزود:
شرکتها و کارخانه هایی که  در آمد بسیار بالایی دارند باید مسئولیت اجتماعی خود را ایفانمایند ساختن مدرسه ۲ یا ۳ کلاسه در قبال در آمد آنها اندک چیزی است که میتوانند برای آموزش و پرورش و فرزندان این کشور انجام بدهند. 
مدیرکل نوسازی مدارس استان آذربایجانشرقی همچنین در رابطه با برگزاری همایش ضیافت افطاری  روسای مجامع خیرین مدرسه ساز و روسای آموزش و پرورش استان  ضمن تشکراز حضور باشکوه آنها  گفت : با  برگزاری همایش روسای مجامع خیرین هدف اصلی ایجاد همکاری ،هماهنگی و همگرایی بیشتر بین مسئولان مجامع خیرین میباشد
ایشان در بخشی از اظهاراتشان اعلام نمود. شهرستانهایی که مجمع خیرین نیمه فعال و غیر فعال دارند فعال شوند و مناطقی که اصلا مجمع خیرین ندارند مجمع تشکیل نمایند زیرا ما در تمامی مناطق استان خیرین فعال داریم .
فرهودی در بحث پروژه های نیمه تمام خیی اظهار نمود: ما ۳۱۰ پروژه نیمه تمام خیری که شامل ۱۶۴۰ کلاس درس داریم که  ۱۷۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای اتمام آنها نیاز هست که انشاله تا ۴ ساله آینده به بهره برداری برسند.
فرهودی در راستای تقبل خیرین  مدرسه ساز در ساخت صد درصدی پروژه ها گفت : در احداث مدارس توسط خیرین ،نفس عمل مشارکت مهم میباشداما سیاست  دولت و نوسازی مدارس بر این است که در سالجاری جلوی مشارکت جدید خیرین گرفته شود و فقط خیرینی که ۱۰۰%درصد  پروژه را تقبل و تعهد نماید به مرحله اجرا در آید . 
فرهاد فرهودی در بحث پروژه های نیمه تمام اظهار نمود: ما در سطح استان  ۲۶۵ پروژه در دست اجرا داریم یعنی  نزدیک به ۱۲ درصد مدارس آموزش و پرورش تبدیل به پروژه شده اند .
فرهودی گفت : انتظاری که از مجامع خیرین مدرسه ساز داریم  که به سمت CSR حرکت کنیم یعنی از شرکتها و کارخانه هایی که  در آمد بسیار بالایی دارند بخواهیم مسئولیت اجتماعی خود را ایفا
 نمایند ساختن مدرسه ۲ یا ۳ کلاسه در قبال در آمد آنها اندک چیزی است که میتوانند برای آموزش و پرورش و فرزندان این کشور انجام بدهند. 
در انتهای جلسه لیست و آمار مدارس نیمه تمام به اعضای هئیت مدیره مجمع خیرین ابلاغ گردید که هر کدامیک از آنها قسمتی از کاراتمام پروژه های نیمه تمام با خیرین مدرسه ساز اقدامات لازم بعمل آورند .