نشست کارگروه توسعه مدیریت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجان شرقی
نشست کارگروه توسعه مدیریت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجان شرقی

معاون برنامه ریزی، توسعه مدیریت و منابع اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجان شرقی از برگزاری نشست مشترک کارگروه توسعه مدیریت با سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان شرقی خبر داد. به گزارش صدای آناک به نقل ازروابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجان شرقی، جواد اسدی با اعلام این خبر، افزود: […]

معاون برنامه ریزی، توسعه مدیریت و منابع اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجان شرقی از برگزاری نشست مشترک کارگروه توسعه مدیریت با سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان شرقی خبر داد.

به گزارش صدای آناک به نقل ازروابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجان شرقی، جواد اسدی با اعلام این خبر، افزود: کارگروه توسعه مدیریت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجان شرقی با حضور رئیس و دبیر این کارگروه و نیز مسئولان مربوطه سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان برگزار شده و عملکرد کمیته های پنجگانه این کارگروه مورد ارزیابی قرار گرفت.

وی ادامه داد: در این نشست آخرین وضعیت شاخص های عمومی که در سامانه تسما (سامانه مدیریت عملکرد سازمان) بارگزاری شده اند بررسی شده و نقاط ضعف و قوت کمیته های پنجگانه مورد ارزیابی و تحلیل قرار گرفته و تصمیمات لازم جهت بهبود عملکرد سازمان گرفته شد.

اسدی گفت: در این نشست کارشناسان سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان شرقی برای بهبود عملکرد کارگروه توسعه مدیریت منابع طبیعی استان توصیه هایی را مطرح کردند تا در برنامه ریزی های آتی این کارگروه مورد استفاده قرار گیرد.