پیام تبریک مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی در پی کسب رای اعتماد دکتر هاشمی به عنوان مقام عالی وزارت ورزش و جوانان
پیام تبریک مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی در پی کسب رای اعتماد دکتر هاشمی به عنوان مقام عالی وزارت ورزش و جوانان

حبیب ستوده نژاد در پی کسب رای اعتماد قاطع دکتر کیومرث هاشمی به عنوان مقام عالی وزارت ورزش و جوانان از مجلس شورای اسلامی را تبریک گفت. به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی، حبیب ستوده نژاد مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی در پی کسب رای اعتماد قاطع دکتر کیومرث […]

حبیب ستوده نژاد در پی کسب رای اعتماد قاطع دکتر کیومرث هاشمی به عنوان مقام عالی وزارت ورزش و جوانان از مجلس شورای اسلامی را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی، حبیب ستوده نژاد مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی در پی کسب رای اعتماد قاطع دکتر کیومرث هاشمی به عنوان مقام عالی وزارت ورزش و جوانان از مجلس شورای اسلامی را تبریک گفت.

در متن این پیام آمده است:
بسم الله الرحمن الرحیم
جناب آقای دکتر کیومرث هاشمی
با سلام و احترام

انتصاب شایسته ی جنابعالی را به عنوان وزیر محترم ورزش و جوانان که نشان از درایت، توانمندی و مدیریت کارآمد شما است را تبریک و تهنیت عرض نموده و از درگاه ایزد منان مزید توفیقات برای خدمتی سرشار از شور و نشاط و مملو از توکل الهی در جهت رشد و شکوفایی و تحقق اهداف بزرگ وزارت ورزش و جوانان را مسئلت می نماییم.
رجا واثق دارم که با درایت و حمایت جنابعالی و تلاش مضاعف مجموعه مدیران و کارکنان آن وزارت و فدراسیون های مربوطه، برنامه‌های مهم وزارت ورزش و جوانان به بهترین نحو محقق خواهد شد.

حبیب ستوده نژاد
مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی