سامانه پنجره واحد مدیریت زمین همچنان در انتظار همکاری سایر دستگاه‌های اجرایی
سامانه پنجره واحد مدیریت زمین همچنان در انتظار همکاری سایر دستگاه‌های اجرایی

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان تبریز خواستار همکاری موثر همه دستگاه های اجرایی در سامانه پنجره واحد مدیریت زمین شد. به گزارش صدای آناک به نقل ازروابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجان شرقی، سعید پورحیدری از راه اندازی سامانه پنجره واحد مدیریت زمین در شهرستان تبریز خبر داد و افزود: […]

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان تبریز خواستار همکاری موثر همه دستگاه های اجرایی در سامانه پنجره واحد مدیریت زمین شد.

به گزارش صدای آناک به نقل ازروابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجان شرقی، سعید پورحیدری از راه اندازی سامانه پنجره واحد مدیریت زمین در شهرستان تبریز خبر داد و افزود: سامانه پنجره واحد مدیریت زمین یکی از نیازهای اساسی بخش زمین است که علاوه بر اهمیت آن جهت مقابله با پدیده شوم زمین خواری و هرگونه دخل و تصرف اراضی و پیشگیری از وقوع جرم در حوزه زمین، نقش تسهیل گر و ناظر را داشته و بعنوان حلقه اتصال دستگاه های متولی صدور مجوزات مرتبط با زمین محسوب می شود.

وی همچنین گفت: علی رغم اینکه اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان تبریز اقدامات لازم را جهت اجرایی شدن این پروژه بعمل آورده، اما اجرای ۱۰۰ درصدی آن نیازمند همکاری کلیه دستگاه‌های مرتبط با بخش اراضی بوده که می بایست نسبت به فراهم نمودن زیرساخت ها و وارد کردن اطلاعات مورد نیاز در این سامانه اقدام نمایند تا این پروژه بصورت کامل اجرا گردد.

پورحیدری در پایان اعلام اظهار داشت: در طول یک ماه گذشته بیش از دو هکتار از اراضی ملی که مورد تخریب و تصرف واقع شده بود توسط سامانه پنجره واحد شناسایی و به مراجع قضایی ارسال شد.