آماده سازی مدارس برای بازگشایی در سال تحصیلی جدید
آماده سازی مدارس برای بازگشایی در سال تحصیلی جدید

به گزارش صدای آناک،فرماندار تبریز با اشاره به روند آماده سازی مدارس برای بازگشایی در سال تحصیلی جدید، گفت: باید همه امکانات ادارات و دستگاه های مختلف برای بازگشایی هر چه باشکوه تر مدارس در مهرماه آماده شوند.یونس فاتح در شورای اداری شهرستان تبریز اظهار کرد: در راستای آماده سازی بستر مناسب جهت بازگشایی مدارس […]

به گزارش صدای آناک،فرماندار تبریز با اشاره به روند آماده سازی مدارس برای بازگشایی در سال تحصیلی جدید، گفت: باید همه امکانات ادارات و دستگاه های مختلف برای بازگشایی هر چه باشکوه تر مدارس در مهرماه آماده شوند.
یونس فاتح در شورای اداری شهرستان تبریز اظهار کرد: در راستای آماده سازی بستر مناسب جهت بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی جدید، بخشداری ها، شهرداری ها و دهیاری ها تمهیدات لازم برای اقدامات اساسی در اطراف مدارس را برنامه‌ریزی کنند .
وی تاکید کرد: جمع آوری خاک و نخاله در محدوده مدارس سطح شهر، آسفالت محدوده مدارس، بهسازی خط کشی‌های عابر پیاده، ایجاد امنیت عبور و مرور برای دانش آموزان و روان سازی ترافیک، فضاسازی شهری مناسب، لایروبی جوی‌ها و ساماندهی ایستگاه‌های حمل و نقل عمومی اولویت فعالیت های شهرداری‌های مناطق ، دهیارهای و پلیس باشد.
فاتح با بیان اینکه شیوه عملکرد آموزش و پرورش یک جامعه، بهترین و نزدیک ترین مظهر فرهنگ آن جامعه است افزود: فرهنگ یک جامعه، بی تردید چگونگی آموزش و پرورش آن جامعه را نشان می دهد.
وی با تقدیر از عملکرد مدیرکل فرودگاه‌های استان آذربایجان شرقی جهت پرواز های فوق العاده برای رفاه حال زائرین مشهد مقدس و بهره مندی از ایام پایانی ماه صفر، افزود: شهردار کلانشهر تبریز و شرکت واحد اتوبوس رانی تبریز نیز امسال جهت خدمات دهی به زائرین اربعین حسینی سنگ تمام گذاشتند.
فرماندار تبریز همچنین گفت: در راستا بازگشایی مناطق شهرداری تبریز به ویژه شهرداری منطقه ۸ بعضی از فعالیت های خود را در قالب ستاد پروژه مهر متمرکز کرده است که جای قدردانی دارد.