نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی:توانمند سازی مددجویان رویکرد قابل تحسین کمیته امداد است
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی:توانمند سازی مددجویان رویکرد قابل تحسین کمیته امداد است

به گزارش صدای آناک به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد،حجت الاسلام والمسلمین سید محمد علی آل هاشم با اشاره به اینکه کمیته امداد در حوزه اشتغال و جهیزیه گام های بزرگی برداشته است، افزود: از پیگیری ها و تلاش های کمیته امداد در حوزه محرومیت زدایی تشکر می کنم.                                                                          رئیس کمیته امداد امام […]

به گزارش صدای آناک به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد،حجت الاسلام والمسلمین سید محمد علی آل هاشم با اشاره به اینکه کمیته امداد در حوزه اشتغال و جهیزیه گام های بزرگی برداشته است، افزود: از پیگیری ها و تلاش های کمیته امداد در حوزه محرومیت زدایی تشکر می کنم.                                                                         

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) نیز در این دیدار ضمن تبریک هفته دفاع مقدس گفت: امیدواریم در مأموریت محرومیت زدایی که مقام معظم رهبری به ما محول کرده اند موفق باشیم.                               

سید مرتضی بختیاری افزود: طرح های اشتغال کمیته امداد بصورت مستمر رصد می شود تا از هزینه کرد تسهیلات در غیر از موارد اشتغال پرهیز شود.                                                                          

وی با تاکید بر لزوم هماهنگی با بانک ها و تشکر از همراهی مدیریت استان در اعطای تسهیلات اشتغال به مددجویان این نهاد تصریح کرد: سال گذشته ۲۳ هزار فرصت شغلی در استان آذربایجان شرقی ایجاد شد.       

بختیاری خاطرنشان کرد: امسال ۱۷۰۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال برای کمیته امداد آذربایجان شرقی در نظر گرفته شده است.                                                                                                     

رئیس کمیته امداد تاکید کرد: امسال می توانیم ۵۰ درصد تسهیلات اشتغال را به افراد غیر مددجو با رعایت ملاحظات دهک اعطا کنیم.