برگزاری مراسم تکریم و معارفه سرپرست اداره حراست اداره کل بیمه سلامت استان
برگزاری مراسم تکریم و معارفه سرپرست اداره حراست اداره کل بیمه سلامت استان

به گزارش صدای آناک به نقل ازروابط عمومی بیمه سلامت استان ، حاج آقا اصلانی ، مدیر کل دفتر مرکزی حراست سازمان بیمه سلامت ایران، در این مراسم با اشاره به اهمیت تغییر و تحول در سیستم اداری گفت: جا به جایی در مسئولیت ها، امری عادی و نشانه پویایی نظام اداری است. وی تصریح […]

به گزارش صدای آناک به نقل ازروابط عمومی بیمه سلامت استان ، حاج آقا اصلانی ، مدیر کل دفتر مرکزی حراست سازمان بیمه سلامت ایران، در این مراسم با اشاره به اهمیت تغییر و تحول در سیستم اداری گفت: جا به جایی در مسئولیت ها، امری عادی و نشانه پویایی نظام اداری است.

وی تصریح کرد: تغییر و تحول در سیستم اداری در راستای بهبود کارهاست و همه ما باید در این راستا حرکت کنیم.

مدیر کل دفتر مرکزی حراست سازمان بیمه سلامت ایران اضهار داشت: دیدگاه دفتر مرکزی حراست سازمان بر اساس رویکرد کشوری، پیشگیرانه بوده است و در این مدت سعی شده فضای مناسب و سالم مدیریتی بین مدیران و کارکنان سازمان برقرار شود تا اهداف و رسالت نظام سلامت به بهترین شکل دنبال شود.

حاج آقا اصلانی حفاظت از حقوق بیت المال و کارکنان، قانونمندی، پاسخگویی، اقتدار ، سلامت نفس و تدبیر، حفظ ارزشهای اسلامی را از جمله وظایف حراست سازمان قلمداد کرد و از سرپرست جدید حراست خواست: در وهله اول نگاه تصمیم ساز، سریع و دقیق در هماهنگی و همکاری با مدیر کل بیمه سلامت استان و ستاد داشته باشد و در عین حال تعامل سازنده ای نیز با حراست کل استان برقرار نماید.

مدیر کل دفتر مرکزی حراست سازمان بیمه سلامت همکاری متقابل حراست و کارکنان را در راستای بهبود فضای کاری ذکر کرد و گفت: هرچه همکاری و تعاملات بین مجموعه حراست با همکاران تقویت شود، سیستم اداری پویاتر می‌شود.

وی ضمن تقدیر از تلاشها و خدمات مهندس نباتی در طول دوران تصدی رئیس اداره حراست گفت: حراست در هر سازمان بازوی توانمند مدیریت در اجرای اهداف هر سازمان است و باید تعامل بسیار خوبی با کارکنان، مدیریت و دستگاه های نظارتی داشته باشد.

حاج آقا اصلانی، ضمن تبریک انتصاب سید جلیل مرادی به این سمت یادآور شد: نگاه ما در حوزه حراست، توسعه محور است و حراست سازمان بیمه سلامت باید دیدی متفاوت، با برنامه ریزی و توسعه محوری داشته باشند.

حاج آقا اصلانی با اشاره به اینکه حراست کارآمد و موثر باید پیشگیری از آسیب‌ها و تهدیدات را سرلوحه کار خود قراردهد، گفت: هنر حراست این است که از مسائل و چالش هایی که احتمال اتفاق آن خواهد بود، پیشگیری کند.

در پایان این مراسم، با اهدای لوح تقدیر از زحمات مهندس نباتی، رئیس سابق حراست اداره کل بیمه سلامت استان تقدیر شد و سید جلیل مرادی به عنوان سرپرست اداره حراست این اداره کل منصوب و معرفی شد.