مردمی سازی قصه گویی،مهمترین اولویت بیست و پنجمین جشنواره بین المللی قصه گویی است
مردمی سازی قصه گویی،مهمترین اولویت بیست و پنجمین جشنواره بین المللی قصه گویی است

مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان مردمی سازی قصه‌گویی در بین اقشار مختلف جامعه به ویژه خانواده‌ها را از مهمترین اهداف بیست و پنجمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی عنوان کرد. به گزارش صدای آناک به نقل از روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان آذربایجان شرقی، علی بینش با […]

مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان مردمی سازی قصه‌گویی در بین اقشار مختلف جامعه به ویژه خانواده‌ها را از مهمترین اهداف بیست و پنجمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی عنوان کرد.

به گزارش صدای آناک به نقل از روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان آذربایجان شرقی، علی بینش با اعلام این مطلب تصریح کرد: فرآیند استانی بیست و پنجمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی با رویکرد مردمی سازی فرهنگ قصه‌گویی در بین اقشار مختلف جامعه به ویژه خانواده‌ها از ابتدای شهریور ماه سال جاری در سراسر استان آغاز شده است.

وی در عین حال تصریح کرد: فضاسازی و ارتقای ظرفیت قصه‌گویی به عنوان ابزار موثر تربیتی در انتقال اثرگذار مفاهیم و موضوعات تربیتی از دیگر اهداف این جشنواره است.

مدیر کل کانون استان با بیان اینکه شعار بیست و پنجمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی ” با قصه لبخند بسازیم” است تاکید کرد: امید آفرینی و تقویت ایمان از مهمترین رویکردهای این جشنواره است.

بینش، قصه‌های قرآنی، دینی و مذهبی، روایت اراده (قصه‌های کارآفرینان)، قصه نامداران و روایت اسطوره‌ها را از موضوعات این جشنواره عنوان کرد.

وی از تمامی علاقه‌مندان به حضور در این جشنواره خواست با مراجعه به سامانه ‌www.kanoonfest.ir  نسبت به ثبت قصه‌های خود اقدام نمایند.

گفتنی است مرحله استانی بیست و پنجمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی اواخر آبان در تبریز برگزار خواهد شد.