توسعه و پیشرفت هر جامعه وابسته به نسل جوان است
توسعه و پیشرفت هر جامعه وابسته به نسل جوان است

به گزارش صدای آناک،فرماندار شهرستان تبریز با بیان اینکه دانش آموزان آینده سازان کشور هستند، گفت: پیشرفت و توسعه جوامع در همه حوزه ها متاثر از توجه و اهمیت به آموزش و پرورش و تعلیم و تربیت نسل جوان است.یونس فاتح روز شنبه در آیین بازگشایی مدارس بر تربیت و پرورش دانش آموزانی دیندار، متعهد […]

به گزارش صدای آناک،فرماندار شهرستان تبریز با بیان اینکه دانش آموزان آینده سازان کشور هستند، گفت: پیشرفت و توسعه جوامع در همه حوزه ها متاثر از توجه و اهمیت به آموزش و پرورش و تعلیم و تربیت نسل جوان است.
یونس فاتح روز شنبه در آیین بازگشایی مدارس بر تربیت و پرورش دانش آموزانی دیندار، متعهد و شجاع تاکید کرد و افزود: دانش آموزان پرچم دار پیشرفت و توسعه کشور با سلاح علم و دانش هستند.
وی همچنین با اشاره به تقارن هفته دفاع مقدس با آغاز سال تحصیلی ادامه داد: پیروزی ما در جنگ تحمیلی حاصل اتحاد و همبستگی مردم و قوای نظامی با رهبری امام راحل بود.
فاتح تاکید کرد: رزمندگان شجاع ایران اسلامی در هشت سال دفاع مقدس با اتکا به خداوند ائتلاف جهانی علیه ایران را در هم شکستند.
وی گفت: باید رشادت های بی مانند شهدا و ایثارگران در دوران دفاع مقدس به نسل کنونی و نسل های آینده منتقل شود تا از عظمت دفاع مقدس و دلاوری رزمندگان این آب و خاک آگاه باشند.