زنگ مهر و مقاومت در مدارس استان طنین انداز شد
زنگ مهر و مقاومت در مدارس استان طنین انداز شد

مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه مدرسه کانون تحول در آموزش و پرورش است، گفت: در این راستا تقویت مدارس کشور در وزارت آموزش و پرورش مدنظر می باشد. به گزارش صدای آناک به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، مسعود […]

مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه مدرسه کانون تحول در آموزش و پرورش است، گفت: در این راستا تقویت مدارس کشور در وزارت آموزش و پرورش مدنظر می باشد.

به گزارش صدای آناک به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، مسعود سعادتی در آیین بازگشایی مدارس که در هنرستان دخترانه خدیجه کبری (س)  ناحیه چهار تبریز برگزار شد، ضمن تبریک آغاز سال تحصیلی و فصل علم و دانش به معلمان، اولیا و دانش آموزان اظهار کرد: خوشحالیم که امروز برگ دیگری از دفتر افتخار سرزمین ایران و استان آذربایجان شرقی با آغاز سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۳ ورق می خورد.

وی افزود: امروز بیش از ۷۳۳ هزار دانش آموز در ۳۷ هزار کلاس درس و ۶ هزار مدرسه دولتی و غیردولتی آغاز سال تحصیلی جدید را جشن خواهند گرفت.

مدیر دستگاه تعلیم و تربیت استان با اشاره به اینکه  امسال وزارت آموزش و پرورش «همه با هم یکصدا ایران، مدرسه قوی ایران قوی» را بعنوان شعار آغاز سال تحصیلی جدید انتخاب کرده است، گفت:  این شعار بیانگر رویکرد جدید آموزش و پرورش در دوره جدید است.

وی ادامه داد: خوشحالیم که امسال برنامه جشن آغاز سال تحصیلی جدید در یک هنرستان دخترانه برگزار شد، انتخاب هنرستان دخترانه بیانگر توجه ویژه وزارت آموزش و پرورش به مهارت آموزی است.

سعادتی اضافه کرد: با توسعه مهارت آموزی می توان به آینده آموزش و پرورش  امیدوارتر بود.

وی با تاکید بر اینکه مدرسه کانون و محور تحول در آموزش و پرورش است، افزود: در این راستا تقویت مدارس کشور مدنظر می باشد.