آغاز ثبت نام یازدهمین نمایشگاه رینوتکس
آغاز ثبت نام یازدهمین نمایشگاه رینوتکس

به گزارش صدای آناک،مدیر عامل منطقه ویژه ربع رشیدی گفت: ثبت نام یازدهمین نمایشگاه رینوتکس از طریق سامانه مربوطه و به مدت ۱ماه صورت میگیرد.رضا کریملو مدیر عامل سازمان عامل استقرار و توسعه منطقه ویژه ربع رشیدی امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به آغاز ثبت نام یازدهمین نمایشگاه رینوتکس از تنوع سازی و استفاده […]

به گزارش صدای آناک،مدیر عامل منطقه ویژه ربع رشیدی گفت: ثبت نام یازدهمین نمایشگاه رینوتکس از طریق سامانه مربوطه و به مدت ۱ماه صورت میگیرد.
رضا کریملو مدیر عامل سازمان عامل استقرار و توسعه منطقه ویژه ربع رشیدی امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به آغاز ثبت نام یازدهمین نمایشگاه رینوتکس از تنوع سازی و استفاده از ظرفیت‌های استانی و ملی خبر داد.
وی با اشاره به برگزاری یازدهمین نمایشگاه رینوتکس در تبریز گفت: ثبت نام از اول مهرماه شروع شده و تاپایان ماه جاری ادامه خواهد داشت.
وی گفت: این نمایشگاه ۱۷ تا۲۰ آبان ماه در محل نمایشگاه بین المللی تبریز و در بخش های مختلف برگزار شده و مانند دوره های قبلی از تمام فناوران دعوت به عمل می‌آید.
کریملو خاطر نشان کرد: در نمایشگاه یازدهم ۵ هدف عمده دنبال می‌شود و برای برگزاری نمایشگاه شورای سیاستگذاری و ستاد اجرایی احکام خود را از استاندار آذربایجان‌شرقی دریافت کرده اند و زون بندی تخصصی بر اساس کاربرد در نظر گرفته شده است.
وی در ادامه با اشاره فعالیت ۱۳ کمیته تخصصی در نمایشگاه رینوتکس بیان کرد: رویکرد استفاده از جوانان متخصص و دانشگاهی وجود دارد و امسال به دنبال پررنگ تر کردن حضور نمایشگاه و حمایت مدیریت نمایشگاه هستیم.
وی با تاکید بر استفاده از نظرات مردمی در طرح های منتخب یادآور شد: شفافیت در این نمایشگاه بیشتر خواهد شد و در کنار نمایشگاه برنامه های جنبی نیز در محورهای مختلف در ۴ روز برگزاری نمایشگاه اجرا میشود.
وی با بیان اینکه نمایشگاه رینوتکس در تقویم وزارت علوم قرار خواهد گرفت؛ تصریح کرد: نمایشگاه یازدهم مسئله محور خواهد بود تا مسائل و مشکلات عمومی و صنایع مورد بررسی قرار گیرد.
کریملو یادآور شد: حدود ۸۰ رویداد تخصصی در نمایشگاه یازدهم برگزار میشود و از ظرفیتهای استانی و دانشگاهی استفاده می‌شود و حدود ۲۰ رویداد در قالب همایش و بزرگ خواهد بود و ۶۰ رویداد در قالی ورکشاپ برگزار می‌شود.
وی همچنین از برگزاری نمایشگاه فناوری ویژه دانش آموزان با عنوان رینوفست خبرداد و افزود: این نمایشگاه برای اولین بار و مختص دانش آموزان و در سه محور خواهدبود.
وی پیش بینی کرد: امسال بیش از هزار طرح در نمایشگاه حاضر شوند که البته جدا از نمایشگاه رینو فست است.
وی با اشاره به ابعاد بین المللی نمایشگاه رینوتکس خاطر نشان کرد: تا کنون از کشورهای ارمنستان، تاتارستان،ترکیه ، هندوستان و چین اعلام آمادگی شده است.