محیط زیستی ها جشن سالروز آغاز امامت امام زمان (عج) را برگزار کردند
محیط زیستی ها جشن سالروز آغاز امامت امام زمان (عج) را برگزار کردند

جشن بیعت سالروز آغاز امامت امام زمان (عج) با حضور همکاران درنمازخانه اداره کل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی برگزار شد. به گزارش صدای آناک به نقل از روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست آذربایجان ،دراین مراسم حجت‌الاسلام‌ والمسلمین حاج آقای ناصری امام جماعت اداره کل حفاظت محیط زیست استان  بعنوان سخنران جشن بیعت […]

جشن بیعت سالروز آغاز امامت امام زمان (عج) با حضور همکاران درنمازخانه اداره کل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی برگزار شد.

به گزارش صدای آناک به نقل از روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست آذربایجان ،دراین مراسم حجت‌الاسلام‌ والمسلمین حاج آقای ناصری امام جماعت اداره کل حفاظت محیط زیست استان  بعنوان سخنران جشن بیعت سالروز آغاز امامت بقیه الله اعظم  گفت : حضرت مهدی(عج)، امام حی و حاضر بوده و عهده دار زعامت و رهبری بشریت در عصر حاضر است، به این مناسبت، در سالروز آغاز امامت و ولایت این امام همام، تجدید عهد و بیعت با ایشان، صورت می گیرد.

 وی ادامه داد : همانطور که امام صادق با دستور خواندن دعای عهد، به شیعیان، این امر مهم را یادآوری فرموده اند. بنابراین، آن امام همام، هم اکنون زنده است و دوران ما، دوران امامت اوست و آن حضرت، «امام عصر» ما است و برای اینکه دل‌ها و ذهن‌ها توجه بیشتری به آن حضرت پیدا کند و مسأله امامت در عصر غیبت، از یادها نرود و شوق انتظار در دل ها برافروخته‌تر شود، سالروز آغاز امامت آن حجت الهی را یاد می‌کنیم و جشن می‌گیریم.

حاج آقای ناصری همچنین افزود : با توجه به شرایط حاضر در جهان معاصر که نسبت به وجود آن حضرت، از سوی دشمنان اهل بیت، تشکیک می‌شود و «مهدی باوری» را زیر سؤال می برند، گرامیداشت این روز، تلاش برای ریشه‌ دارتر کردن این باور اسلامی و شیعی در دل‌های اهل ایمان و منتظران ظهور آن حضرت از اولویتهای اصلی اسلام و مسلمین است.