فرمانده انتظامی استان:سارق مسلح ارز و طلا در تبریز دستگیر شد
فرمانده انتظامی استان:سارق مسلح ارز و طلا در تبریز دستگیر شد

به گزارش صدای آناک،فرمانده انتظامی استان آذربایجان شرقی از کشف ۲۷۴ هزار و ۵۰۰ واحد ارز خارجی به همراه یک ونیم کیلو طلای آب شده در تبریز خبر داد. سردار علی محمدی در تشریح این خبر اظهار کرد: در پی وصول خبری مبنی بر سرقت مسلحانه تعداد ۲۷۴ هزار و ۵۰۰ واحد ارز خارجی دلار […]

به گزارش صدای آناک،فرمانده انتظامی استان آذربایجان شرقی از کشف ۲۷۴ هزار و ۵۰۰ واحد ارز خارجی به همراه یک ونیم کیلو طلای آب شده در تبریز خبر داد.

سردار علی محمدی در تشریح این خبر اظهار کرد: در پی وصول خبری مبنی بر سرقت مسلحانه تعداد ۲۷۴ هزار و ۵۰۰ واحد ارز خارجی دلار و یک و نیم کیلو طلا به ارزش کلی ۱۷۰ میلیارد ریال از یکی از استان‌های کشور و اینکه سارق پس از ارتکاب سرقت به تبریز متواری شده است، موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران با بررسی سرنخ‌ها و تحقیقات گسترده و انجام اقدامات فنی و پلیسی محل نگهداری اموال سرقتی را در یکی از محلات تبریز شناسایی و آن‌ها را کشف و در این زمینه یک نفر متهم را دستگیر کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پلیس استان، وی گفت:متهم با تشکیل پرونده به همراه اقلام مکشوفه جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی شد.