فرمانده سپاه عاشورا:در دفاع مقدس اجازه تصرف یک وجب خاک کشورمان به دشمن داده نشد
فرمانده سپاه عاشورا:در دفاع مقدس اجازه تصرف یک وجب خاک کشورمان به دشمن داده نشد

سردار «عباسقلی‌زاده» گفت: در طول ۲۰۰ سال گذشته با قراردادهای ننگین مختلف گوشه گوشه این مرز و بوم توسط استعمار جهانی اشغال شد اما در دفاع مقدس اجازه تصرف حتی یک وجب نیز به دشمن داده نشد. به گزارش صدای آناک، سردار سرتیپ دوم پاسدار «اصغر عباسقلی‌زاده» فرمانده سپاه عاشورا امروز (چهارشنبه) در همایش رزمندگان […]

سردار «عباسقلی‌زاده» گفت: در طول ۲۰۰ سال گذشته با قراردادهای ننگین مختلف گوشه گوشه این مرز و بوم توسط استعمار جهانی اشغال شد اما در دفاع مقدس اجازه تصرف حتی یک وجب نیز به دشمن داده نشد.

به گزارش صدای آناک، سردار سرتیپ دوم پاسدار «اصغر عباسقلی‌زاده» فرمانده سپاه عاشورا امروز (چهارشنبه) در همایش رزمندگان و پیشکسوتان دفاع مقدس شهرستان مراغه به مناسبت هفته دفاع مقدس با اشاره به اینکه رزمندگان و پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت اجر و مزد شهادت را گرفته اند، اظهار داشت: رزمندگان و پیشکسوتان ما راه شهدا را ادامه می دهند و با همان روحیه انقلابی و جهادی هر جا که نظام نیاز داشته به یاری کشور آمده اند.

وی ادامه داد: حتی شهدا نیز حسرت این را می‌خورند که ای کاش بودند و امروز و در این شرایط حساس به نظام‌ انقلاب خدمت می کردند.

فرمانده سپاه عاشورا تاکید کرد: رزمندگان ما با دست خالی، در مقابل دشمن تا دندان مسلح ایستادگی کردند و اجازه ندادند حتی یک وجب از خاک کشور به دست بیگانگان برسد.

سردار عباسقلی زاده در پایان خاطرنشان ساخت: در طول ۲۰۰ سال گذشته با قراردادهای ننگین مختلف گوشه گوشه این مرز و بوم توسط استعمار جهانی اشغال شد اما در دفاع مقدس اجازه تصرف حتی یک وجب نیز به دشمن داده نشد.