محمد حسین زاده به سمت سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل مسافر شهرداری تبریز منصوب شد
محمد حسین زاده به سمت سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل مسافر شهرداری تبریز منصوب شد

شهردار تبریز طی حکمی محمد حسین زاده را به سمت اولین سرپرست سازمان جدید مدیریت حمل و نقل مسافر شهرداری تبریز منصوب کرد. سازمان جدید مدیریت حمل و نقل مسافر با ادغام سازمان های (پایانه های مسافربری، تاکسیرانی و اتوبوسرانی) به طور رسمی فعالیت خود را آغاز کرد. به گزارش صدای آناک به نقل ازروابط […]

شهردار تبریز طی حکمی محمد حسین زاده را به سمت اولین سرپرست سازمان جدید مدیریت حمل و نقل مسافر شهرداری تبریز منصوب کرد. سازمان جدید مدیریت حمل و نقل مسافر با ادغام سازمان های (پایانه های مسافربری، تاکسیرانی و اتوبوسرانی) به طور رسمی فعالیت خود را آغاز کرد.

به گزارش صدای آناک به نقل ازروابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه شهردار تبریز طی حکمی محمد حسین زاده را به سمت اولین سرپرست سازمان جدید مدیریت حمل و نقل مسافر شهرداری تبریز منصوب کرد.
بر این اساس سازمان جدید مدیریت حمل و نقل مسافر با ادغام سازمان های (پایانه های مسافربری، تاکسیرانی و اتوبوسرانی) به طور رسمی فعالیت خود را آغاز کرد.
شایان ذکر است با تصویب شورای محترم اسلامی شهر تبریز و بر اساس ضوابط تشکیلاتی شهرداری ها که توسط سازمان شهرداری ها جهت اجرا ابلاغ شده است، طرح ادغام سازمان ها و شرکت های همسو و موازی در شهرداری تبریز اجرایی شده است.