مسابقه زنگ انشا با موضوع وقف در آذربایجان شرقی برگزار می‌شود
مسابقه زنگ انشا با موضوع وقف در آذربایجان شرقی برگزار می‌شود

به گزارش صدای آناک،در دیدار حجت الاسلام والمسلمین سید شهاب الدین حسینی، مدیرکل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی با مسعود سعادتی، مدیرکل جدید آموزش و پرورش استان که در آستانه هفته وقف انجام گرفت، مطرح شد: مسابقه زنگ انشا با موضوع وقف در آذربایجان شرقی برگزار می‌شود. حجت الاسلام والمسلمین سید شهاب الدین حسینی، […]

به گزارش صدای آناک،در دیدار حجت الاسلام والمسلمین سید شهاب الدین حسینی، مدیرکل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی با مسعود سعادتی، مدیرکل جدید آموزش و پرورش استان که در آستانه هفته وقف انجام گرفت، مطرح شد: مسابقه زنگ انشا با موضوع وقف در آذربایجان شرقی برگزار می‌شود.

حجت الاسلام والمسلمین سید شهاب الدین حسینی، مدیرکل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی در این دیدار که به همراه معاون فرهنگی اجتماعی و معاون حقوقی ثبتی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان انجام گرفت، بر همکاری این نهاد با اداره کل آموزش و پرورش استان در بحث مدارس وقفی استان تاکید کرد.

وی با اشاره به ظرفیت‌های اوقاف در زمینه کمک به دانش آموزان بی بضاعت، افزود: علاوه بر مدارس وقفی که در سطح استان فعال هستند، اداره اوقاف و امور خیریه استان از محل موقوفات واقعان خیراندیش اقدام به کمک به تحصیل دانش آموزان بی بضاعت و خانواده‌های کم درآمد در قالب طرح‌هایی چون مهر تحصیلی و می‌کند.

وی با اشاره به توزیع ۱۵۰۰ بسته مهر تحصیلی در استان طی هفته گذشته، از تداوم روند کمک به تحصیل دانش آموزان استان خبر داد.

در ادامه مسعود سعادتی، مدیرکل جدید آموزش و پرورش استان نیز آمادگی این مجموعه برای گسترش همکاری‌ها با اداره اوقاف خبر داد.

گفتنی است؛ دانش آموزان علاقه مند استان برای شرکت در این مسابقه می‌توانند آثار خود را تا ۱۵ مهرماه به آدرس اینترنتی https://b2n.ir/ensha_vagf ارسال کنند‌.

به ۱۷ نفر از برگزیدگان این مسابقه، کمک هزینه سفر به مشهد مقدس اهدا خواهد شد.