به مناسبت هفته دفاع مقدس انجام شد؛دیدار مدیر صندوق بازنشستگی آذربایجان شرقی با جانباز دفاع مقدس
به مناسبت هفته دفاع مقدس انجام شد؛دیدار مدیر صندوق بازنشستگی آذربایجان شرقی با جانباز دفاع مقدس

در راستای تجلیل از جانبازان دوران دفاع مقدس و ضرورت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به مناسبت هفته دفاع مقدس مدیراستان آذربایجان شرقی به همراه جمعی از ایثارگران بازنشسته و امورایثارگران اداره کل آموزش و پرورش باحضور در منزل «حسین غریب سفیده خوانی» جانباز گرامی دفاع مقدس از صبر ومجاهدت ایشان تجلیل کردند. به گزارش […]

در راستای تجلیل از جانبازان دوران دفاع مقدس و ضرورت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به مناسبت هفته دفاع مقدس مدیراستان آذربایجان شرقی به همراه جمعی از ایثارگران بازنشسته و امورایثارگران اداره کل آموزش و پرورش باحضور در منزل «حسین غریب سفیده خوانی» جانباز گرامی دفاع مقدس از صبر ومجاهدت ایشان تجلیل کردند.

به گزارش صدای آناک به نقل ازاداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری به نقل از روابط عمومی مدیریت استان آذربایجان شرقی، مدیر استان در این دیدارها ضمن گرامیداشت یاد و خاطره و ایثار و از جان گذشتگی جانبازان و شهدای دوران دفاع مقدس تأکید کرد: جانبازان گنجینه ارزشمند انتقال فرهنگ ایثار‌وحماسه هشت سال دفاع مقدس هستند و امنیت و پایداری امروز را مرهون خون شهدا ورشادتمندی این عزیزان هستیم.

سفیده خوانی نیز در این دیدار ضمن بازگو نمودن نحوه مجروحیت و فراز و نشیب دوران گفت: این دیدارها باعث دلگرمی همه جانبازان و ایثارگران دفاع مقدس است.

وی افزود: این مردمان بی ادعا چیزی جز ارزش نهادن به مقام شامخ شهدا و جانبازان دوران دفاع مقدس از مسئولین نمی خواهند.

او از بنیاد شهید و امور ایثارگران، بهبود وضعیت خدمات درمانی این عزیزان را خواستار شد.

گفتنی است که آقای «سفیده خوان » در سال ۱۳۶۴ در عملیات والفجر ۸ به مقام جانبازی ( ۵۰ درصد)نایل آمده است و در سال ۱۳۹۷ از اداره آموزش و پرورش تبریز بازنشسته شده اند.

درپایان دیدار با اهدای لوح تقدیر و هدیه از پیشکسوت عرصه جهاد و ایثارگری تجلیل بعمل آمد.