از ابتدای سالجاری تاکنون؛۲۸۴۴ مددجوی آذربایجان شرقی صاحب شغل شدند
از ابتدای سالجاری تاکنون؛۲۸۴۴ مددجوی آذربایجان شرقی صاحب شغل شدند

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) آذربایجان شرقی گفت: ۲۸۴۴ فرصت شغلی برای مددجویان تحت پوشش این نهاد حمایتی با پرداخت مبلغ ۲۴۲ میلیارد تومان تسهیلات در شش ماهه اول سال ۱۴۰۲ ایجاد شد.به گزارش صدای آناک به نقل ازپایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، غلامعلی ملامهدی در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: توانمندسازی و ایجاد اشتغال […]

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) آذربایجان شرقی گفت: ۲۸۴۴ فرصت شغلی برای مددجویان تحت پوشش این نهاد حمایتی با پرداخت مبلغ ۲۴۲ میلیارد تومان تسهیلات در شش ماهه اول سال ۱۴۰۲ ایجاد شد.
به گزارش صدای آناک به نقل ازپایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، غلامعلی ملامهدی در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: توانمندسازی و ایجاد اشتغال اولویت اصلی کمیته امداد امام خمینی(ره) در مبارزه با فقر و محرومیت است.

وی گفت: مهارت آموزی به مددجویان و ترویج فرهنگ کار و تلاش، رویکرد مهم در اشتغالزایی است که در سال های گذشته به طور جدی پیگیری می شود.

مدیرکل کمیته امداد آذربایجان شرقی با قدردانی از همراهی بانک های عامل در اعطای تسهیلات اشتغال به مددجویان تحت حمایت گفت: در شش ماهه اول سالجاری ۲۵۸۹ فرصت شغلی با ۲۴۲ میلیارد تومان تسهیلات بانکی ایجاد شده و همچنین تعداد ۲۵۵ شغل نیز از طریق کاریابی برای مددجویان استان ایجاد شده است.

وی تصریح کرد: از ابتدای سالجاری تاکنون جمعا ۲۸۴۴ مددجوی تحت حمایت در سطح استان صاحب شغل شده اند.

ملامهدی خاطر نشان کرد: کمیته امداد استان در سال های اخیر همواره به عنوان دستگاه برتر ایجاد اشتغال در آذربایجان شرقی شناخته شده است.