جانشین فرمانده سپاه عاشورا:هدف اصلی دشمن در جنگ، تجزیه ایران اسلامی بود
جانشین فرمانده سپاه عاشورا:هدف اصلی دشمن در جنگ، تجزیه ایران اسلامی بود

سرهنگ «گل‌محمدزاده» گفت: هدف اصلی دشمن در جنگ ایران و عراق، انقلاب و تجزیه ایران اسلامی بود که دشمن به هیچ یک از اهداف خود نرسید و این در سایه ایستادگی مردم ایران و هدایت‌ها و رهبری امام خمینی (ره) عزیز بود. به گزارش صدای آناک، سرهنگ پاسدار «الیاس گل‌محمدزاده» جانشین فرمانده سپاه عاشورا در […]

سرهنگ «گل‌محمدزاده» گفت: هدف اصلی دشمن در جنگ ایران و عراق، انقلاب و تجزیه ایران اسلامی بود که دشمن به هیچ یک از اهداف خود نرسید و این در سایه ایستادگی مردم ایران و هدایت‌ها و رهبری امام خمینی (ره) عزیز بود.

به گزارش صدای آناک، سرهنگ پاسدار «الیاس گل‌محمدزاده» جانشین فرمانده سپاه عاشورا در آیین اختتامیه نخستین جشنواره استانی تئاتر مردمی حماسه های نامیرا، اظهار داشت: قطعا دستاوردهای دوران دفاع مقدس برای ملت ایران بسیار مهم است و ما مدیون جوانان و حضرت امام خمینی (ره) هستیم.

وی افزود: هدف اصلی دشمن در جنگ ایران و عراق، انقلاب و تجزیه ایران اسلامی بود که دشمن به هیچ یک از اهداف خود نرسید و این در سایه ایستادگی مردم ایران و هدایت ها و رهبری امام خمینی (ره) عزیز بود.

گل‌محمدزاده تصریح کرد: دوران دفاع مقدس، مظهر دینداری، آرمان خواهی، ایثار، از خود گذشتگی، مقاومت، تدبیر و حکمت بود؛ ما در این دوران به این نتیجه رسیدیم که با سازش نمی توان از کشور صیانت کرد و لذا مقاومت است که پیروزی می آورد.

جانشین فرمانده سپاه عاشورا تاکید کرد: اکنون بعد از ۴۳ سال از گذشت دفاع مقدس در تلاش هستیم تا یاد و خاطره شهدا را گرامی بداریم که امسال یکی از برنامه های بزرگ تاریخی و فرهنگی در رابطه با ادای احترام به ساحت شهدای دوران دفاع مقدس، برگزاری کنگره ملی بزرگداشت ۱۰ هزار شهید آذربایجان شرقی است.

گل محمدزاده گفت: بر اساس فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی، دوران دفاع مقدس ما صرفا یک امتداد زمانی و برهه زمانی نیست بلکه گنجینه عظیمی است که تا مدت های طولانی ملت ما می تواند از آن استفاده کند.