برگزاری جلسه هماهنگی جشنواره عشایری هارنا کلیبر
برگزاری جلسه هماهنگی جشنواره عشایری هارنا کلیبر

به گزارش صدای آناک به نقل ازروابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی، جلسه هماهنگی برگزاری جشنواره عشایری هارنا کلیبر روز یکشنبه نهم مهرماه باحضور مدیرکل ورزش و جوانان استان، فرماندار کلیبر و جمعی از مسئولین برگزار شد. در ابتدای جلسه شفیعی رئیس گروه توسعه ورزش روستایی و عشایری اداره کل ورزش […]

به گزارش صدای آناک به نقل ازروابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی، جلسه هماهنگی برگزاری جشنواره عشایری هارنا کلیبر روز یکشنبه نهم مهرماه باحضور مدیرکل ورزش و جوانان استان، فرماندار کلیبر و جمعی از مسئولین برگزار شد.

در ابتدای جلسه شفیعی رئیس گروه توسعه ورزش روستایی و عشایری اداره کل ورزش و جوانان استان گزارشی در خصوص برگزار این رویداد ارائه داد.
سپس میرحسین بهادری فرماندار کلیبر در این جلسه گفت: در ماه های اخیر چندین جشنواره فرهنگی و عشایری در شهرستان کلیبر برگزار شده است و تلاش خواهیم کرد جشنواره ورزش عشایری را هم به بهترین نحو میزبانی کنیم.
وی در ادامه افزود: باتوجه به استقبال گسترده مردم در سال های گذشته از این جشنواره، امسال نیز انتظار می رود استقبال خوبی از این جشنواره صورت گیرد.
حبیب ستوده نژاد مدیرکل ورزش و جوانان استان نیز با اعلام حمایت از فرماندار کلیبر در برگزاری این رویداد گفت: برای برگزاری این رویداد به طور کامل در کنار مسئولان این شهرستان خواهیم بود تا بتوانیم بیست و هشتیمن دوره این رویداد را برگزار کنیم.
وی تصریح کرد: بایستی برنامه های متنوعی در حوزه نشاط اجتماعی برگزار کنیم تا حضور مردم در ورزش را بیش از پیش شاهد باشیم.
ستوده نزاد افزود: برگزاری چنین رویداد های پرمخاطب نیازمند هماهنگی میان دستگاه های مختلف است که امیدواریم با همکاری دستگاه ها مسابقات منظمی برگزار نماییم.