کسب عنوان قهرمانی تیم والیبال بانوان بهزیستی آذربایجان شرقی در مسابقات کشوری
کسب عنوان قهرمانی تیم والیبال بانوان بهزیستی آذربایجان شرقی در مسابقات کشوری

به گزارش صدای آناک،تیم والیبال بانوان بهزیستی آذربایجان شرقی در نوزدهمین دوره مسابقات ورزشی بانوان بهزیستی سراسر کشور، موفق به کسب عنوان قهرمانی شد. تیم والیبال بانوان اداره کل بهزیستی آذربایجان شرقی در نوزدهمین دوره مسابقات ورزشی سازمان بهزیستی که در شهر بابلسر برگزار شد ؛ برای نخستین بار، موفق به کسب رتبه نخست شد. […]

به گزارش صدای آناک،تیم والیبال بانوان بهزیستی آذربایجان شرقی در نوزدهمین دوره مسابقات ورزشی بانوان بهزیستی سراسر کشور، موفق به کسب عنوان قهرمانی شد.

تیم والیبال بانوان اداره کل بهزیستی آذربایجان شرقی در نوزدهمین دوره مسابقات ورزشی سازمان بهزیستی که در شهر بابلسر برگزار شد ؛ برای نخستین بار، موفق به کسب رتبه نخست شد.

مسابقات والیبال کارکنان بهزیستی کشور در بخش بانوان با حضور ۱۸ تیم در ۴ گروه در اردوگاه فرهنگی ورزشی شهید عظیمی بابلسر برگزار شد.

در این دوره از مسابقات (یادواره شهدای بهزیستی) تیم های شرکت کننده از استانهای سراسر کشور از ۱۴ تا ۱۸ آبان ماه برای شناخت تیم های برتر با هم به رقابت پرداختند.

تیم آذربایجان شرقی در این دوره با ارائه بازیهای دیدنی و در خور تحسین، عنوان قهرمانی این دوره از مسابقات را به خود اختصاص داد. تیم های بهزیستی استان های البرز و خراسان رضوی هم عناوین دوم و سوم مسابقات را از آنِ خود کردند.

اعضای تیم والیبال بانوان اداره کل بهزیستی آذربایجان شرقی عبارتند از خانم‌ها: فریده خدایاری، مهری محمدی، رضوان محمد آقازاده، سعیده کاظمی، منیره مهرنام، رعنا فتاحی، آرزو عربلویی، فاطمه عطایی و ویدا ژیلایی فر، ربابه ستاری (مربی) تیم و لیلی شریفی (سرپرست تیم).