مسابقه کتابخوانی « تنها گریه کن» در تبریز برگزار می شود
مسابقه کتابخوانی « تنها گریه کن» در تبریز برگزار می شود

به گزارش صدای آناک،مسابقه کتابخوانی با محوریت کتاب «تنها گریه کن» به همت ستاد کانون‌های فرهنگی هنری مساجد آذربایجان شرقی برگزار می شود. مسابقه کتابخوانی با محوریت کتاب «تنها گریه کن» نوشته «اکرم اسلامی»، با موضوع روایت زندگی مادر شهید «محمد معماریان» ، به همت کانون فرهنگی هنری شمیم ولایت مسجد امام خمینی(ره) و با […]

به گزارش صدای آناک،مسابقه کتابخوانی با محوریت کتاب «تنها گریه کن» به همت ستاد کانون‌های فرهنگی هنری مساجد آذربایجان شرقی برگزار می شود.

مسابقه کتابخوانی با محوریت کتاب «تنها گریه کن» نوشته «اکرم اسلامی»، با موضوع روایت زندگی مادر شهید «محمد معماریان» ، به همت کانون فرهنگی هنری شمیم ولایت مسجد امام خمینی(ره) و با حمایت ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد استان آذربایجان شرقی در تبریز برگزار می شود.
برگزاری این مسابقه به شکل اینترنتی بوده و در روزهای ۲۸ و ۲۹ آبان برگزار خواهد شد و علاقه مندان به شرکت در این مسابقه می توانند با ارسال عدد ۲ به شماره ۱۰۰۰۰۰۸۹۸۹ لینک ثبت نام را دریافت نموده و یا از طریق لینک https://survey.porsline.ir/s/oduV5Vn در این مسابقه ثبت نام کنند.
بنابراین گزارش، مراسم اختتامیه و اهدای جوایز برگزیدگان این مسابقه روز سه شنبه ۳۰ آبان، با حضور خانم “اشرف سادات منتظری” مادر شهید «محمد معماریان» و خاطره گویی وی در قالب سلسله جشن های “محراب اندیشه” در مسجد امام خمینی(ره) شهرک شهید یاغچیان تبریز برگزار خواهد شد.
گفتنی است، بخشی از کتاب” تنها گریه کن” به مبارزات انقلابی مادرشهید « محمد معماریان» می‌پردازد و نمایی کلی از سیمای زنی مجاهد را نشان می دهد که نقشی پررنگ و ستودنی در پیرزوی انقلاب داشت و بخش دوم کتاب شامل خاطرات این مادر از زمان جنگ، شهادت فرزندش محمد و همچنین فعالیت‌های این مادر پس از جنگ و مشارکت‌های سازنده وی در کارهای خیر مردمی و اجتماعی می باشد.