جزئیات وام های کارگشایی، ودیعه مسکن و خدمات درمانی به ولی نعمتان
جزئیات وام های کارگشایی، ودیعه مسکن و خدمات درمانی به ولی نعمتان

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) آذربایجان شرقی جزئیات وام های کارگشایی، ودیعه مسکن و خدمات درمانی به مددجویان تحت حمایت را تشریح کرد. به گزارش صدای آناک به نقل ازپایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، غلامعلی ملامهدی در گفتگو با خبرنگاران در خصوص وام‌های حمایتی کمیته امداد استان به نیازمندان گفت: در ۷ ماهه نخست سالجاری […]

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) آذربایجان شرقی جزئیات وام های کارگشایی، ودیعه مسکن و خدمات درمانی به مددجویان تحت حمایت را تشریح کرد.

به گزارش صدای آناک به نقل ازپایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، غلامعلی ملامهدی در گفتگو با خبرنگاران در خصوص وام‌های حمایتی کمیته امداد استان به نیازمندان گفت: در ۷ ماهه نخست سالجاری ۲ هزار و ۸۵۰ فقره وام کارگشایی به مبلغ ۵۷۰ میلیارد ریال توسط  صندوق امداد ولایت و بانک‌های عامل در سطح استان پرداخت شده است.

وی همچنین از پرداخت ۹۱۱ فقره وام ودیعه مسکن در سال جاری در سطح استان خبر داده و گفت: در ۷ ماهه سال جاری ۵۳۹ میلیارد ریال وام ودیعه مسکن از سوی بانک‌های عامل به ولی نعمتان تحت حمایت پرداخت شده است.

مدیرکل کمیته امداد آذربایجان شرقی به خدمات ارایه شده به مددجویان در حوزه درمان اشاره کرده و گفت: از ابتدای سالجاری تا پایان مهر ماه، کمک هزینه فرانشیز درمان و خدمات ویژه درمانی ۴۹۰۰۰ مددجو با هزینه ای بالغ بر ۶۶ میلیارد ریال پرداخت شده است.

وی ادامه داد: در مدت مذکور برای ۲۵۰۰ مددجوی بیمار صعب العلاج در سطح استان نیز کمک هزینه درمان اعطا شده که این رقم به بیش از ۳۶ میلیارد ریال می رسد.