مدیر کل حفظ آثار دفاع مقدس آذربایجان شرقی:دفاع مقدس بر پایه‌ عقلانیت و معنویت بود
مدیر کل حفظ آثار دفاع مقدس آذربایجان شرقی:دفاع مقدس بر پایه‌ عقلانیت و معنویت بود

به گزارش صدای آناک،«عباسی» با بیان اینکه دفاع مقدس بر پایه‌ عقلانیت، معنویت و علم‌گرایی بود، گفت: بخش عظیمی از دستاوردهای انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و جبهه‌های مقاومت مدیون تدبیر و علم‌گرایی است. امیر دریادار دوم «رضا عباسی» مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس آذربایجان شرقی در یادواره شهدا‌ی حوزه و دانشگاه […]

به گزارش صدای آناک،«عباسی» با بیان اینکه دفاع مقدس بر پایه‌ عقلانیت، معنویت و علم‌گرایی بود، گفت: بخش عظیمی از دستاوردهای انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و جبهه‌های مقاومت مدیون تدبیر و علم‌گرایی است.

امیر دریادار دوم «رضا عباسی» مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس آذربایجان شرقی در یادواره شهدا‌ی حوزه و دانشگاه شهرستان مرند اظهار داشت: دفاع مقدس بر پایه‌ی عقلانیت، معنویت و علم‌گرایی بود.

عباسی افزود: اساتید و دانشجویان نیز همانند سایر اقشار مردم، برای حفظ تمامیت ارضی کشور به جبهه‌ها شتافتند و تعدادی از این عزیزان نیز در همین مسیر به شهادت رسیدند.

مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس آذربایجان شرقی خاطرنشان کرد: بخش عظیمی از دستاوردهای انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و جبهه‌های مقاومت مدیون تدبیر و علم‌گرایی جامعه‌ی اساتید، دانشجویان و فرهیختگان است.