دیدار مدیر صندوق بازنشستگی استان آذربایجان شرقی با اعضای کانون پرستاری و مامایی استان
دیدار مدیر صندوق بازنشستگی استان آذربایجان شرقی با اعضای کانون پرستاری و مامایی استان

به مناسبت میلاد حضرت زینب کبری (س) و گرامیداشت مقام پرستار، «طاهره احمدزاده » مدیر صندوق بازنشستگی آذربایجان شرقی در جمع هیات مدیره و جمعی از اعضای کانون بازنشستگان پرستاری و مامایی تبریز حضور یافت و این روز خجسته رابه آنان تبریک گفت. به گزارش صدای آناک به نقل از روابط عمومی و امور بین […]

به مناسبت میلاد حضرت زینب کبری (س) و گرامیداشت مقام پرستار، «طاهره احمدزاده » مدیر صندوق بازنشستگی آذربایجان شرقی در جمع هیات مدیره و جمعی از اعضای کانون بازنشستگان پرستاری و مامایی تبریز حضور یافت و این روز خجسته رابه آنان تبریک گفت.

به گزارش صدای آناک به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری به نقل از روابط عمومی مدیریت استان آذربایجان شرقی، احمدزاده در این دیدار با اشاره به نقش مهم و مسئولیت سنگین جامعه پرستاران، صبر و عشق و ایثار را از صفات بارز این شغل حساس و دلیل همراهی آنان در لحظات سخت بیماران عنوان کرد.

وی همچنین اظهار امیدواری کرد: بازنشستگان با برنامه ریزی بیشتر اوقات فراغت خود را به انجام فعالیت های اجتماعی و ورزشی و هنری و… اختصاص داده و به ارتقاء توانمندی و سلامتی خود در این دوران کمک کنند.

گفتنی است، احمدزاده در این دیدار صمیمی به درخواست های بازنشستگان گوش داد و به سوالات آنان پاسخ داد‌.

«پوشش کامل بیمه درمان و تورهای مسافرتی و پرداخت معوقات حقوق بازنشستگی» از جمله درخواست های بازنشستگان در این دیداربود.

در پایان از اعضای هیات مدیره کانون بازنشستگان با اهدای گل و لوح تقدیر تجلیل شد.