بازدید مدیر کل دامپزشکی استان و مدیرکل دیوان محاسبات استان آذربایجان شرقی از شهرستان میانه
بازدید مدیر کل دامپزشکی استان و مدیرکل دیوان محاسبات استان آذربایجان شرقی از شهرستان میانه

دکتر یحیی شیری پور مدیر کل دامپزشکی استان به همراه دکتر محمد رضا کردلو مدیرکل دیوان محاسبات استان آذربایجان شرقی از میدان دام، کشتارگاه صنعتی دام در حال احداث و کشتارگاه صنعتی دام تازه تاسیس اتروپات میانه بازدید نمودند. به گزارش صدای آناک به نقل ازروابط عمومی اداره کل دامپزشکی آذربایجان شرقی، در ابتدای این […]

دکتر یحیی شیری پور مدیر کل دامپزشکی استان به همراه دکتر محمد رضا کردلو مدیرکل دیوان محاسبات استان آذربایجان شرقی از میدان دام، کشتارگاه صنعتی دام در حال احداث و کشتارگاه صنعتی دام تازه تاسیس اتروپات میانه بازدید نمودند.

به گزارش صدای آناک به نقل ازروابط عمومی اداره کل دامپزشکی آذربایجان شرقی، در ابتدای این بازدید یکروزه دکتر یحیی شیری پور با حضور در اداره دامپزشکی شهرستان میانه ضمن بررسی وضعیت عملکرد این اداره، از نزدیک و به صورت چهره به چهره با همکاران اداره دامپزشکی شهرستان دیدار و گفتگو کرد.
مدیرکل کل دامپزشکی استان وسعت بالای شهرستان و وجود جمعیت بالای دام و واحدهای طیور و آبزیان و کارخانه های خوراک دام و وجود کشتارگاهها و صنایع جنبی متعدد در شهرستان را نیازمند هماهنگی مطلوب بین بخش خصوصی و دولتی دانست.
وی همچنین از عملکرد شهرستان در افزایش حجم واکسیناسیون و خدمت رسانی به روستاهای محروم قدردانی نمود.
در ادامه وی به همراه دکتر محمد رضا کردلو مدیرکل دیوان محاسبات استان آذربایجان شرقی ضمن بازدید از میدان دام و کشتارگاه صنعتی دام در حال احداث، با حضور در کشتارگاه صنعتی دام تازه تاسیس آتروپات میانه از نزدیک در جریان مشکلات و وضعیت این کشتارگاه قرار گرفتند.
دکتر شیری پور با تاکید بر رفع نواقص همچنین با توجه به پتانسیل بالای شهرستان میانه در تامین دام و گوشت قرمز در منطقه و همچنین محل خوب احداث این کشتارگاه که دسترسی خوبی به اتوبان و راههای مواصلاتی استانهای همجوار و تهران دارد اذعان کرد: حمایت از تولیدکنندگان داخلی جزو وظایف ما بوده و تا جایی که قانون اجازه می دهد در جهت رفع موانع و مشکلات پیش روی تولیدکنندگان عزیز تلاش می کنیم.
وی افزود: دید مدیریت کشتارگاه می بایست فرامنطقه ای و در جهت ورود به بازار شمال غرب کشور و حتی کل کشور باشد و در این خصوص دامپزشکی استان امادگی خود را در این راستا و در جهت کمک به بهره برداری از واحدهای بسته بندی و دیگر صنایع جنبی کشتارگاه اعلام می کند.
دکتر کردلو با قدردانی از فعالیت های صورت گرفته توسط دامپزشکی استان و حمایتهای خوب از بخش خصوصی اظهار داشت: دیوان محاسبات نهادی نظارتی است که تحت نظر مجلس شورای اسلامی، به اجرای دقیق قانون بودجه، نظارت می کند و تمام موارد مربوطه را زیر ذره بین خود قرار می دهد، از سویی این نهاد می تواند با ساز و کارهایی در جهت رفع مشکلات بخش تولید قدم برداشته و موجبات تسهیل امور مربوط به تولید کنندگان گردد.
در این بازدید مدیرعامل کشتارگاه دام آتروپات درخواست های خود را مطرح نمود و تصمیماتی در جهت اجرایی شدن آنها از سوی مدیر کل دامپزشکی استان اتخاذ و به رئیس اداره دامپزشکی شهرستان میانه ابلاغ گردید.