تشدید نظارت بر دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری استان آذربایجان شرقی
تشدید نظارت بر دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری استان آذربایجان شرقی

علیرضا بایرام‌زاده معاون گردشگری آذربایجان‌شرقی، از تشدید نظارت‌ بر کیفیت ارائه خدمات مسافرتی و گردشگری در امور جاری دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری استان آذربایجان‌شرقی خبر داد. به گزارش صدای آناک به نقل از روابط عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان آذربایجان شرقی، معاون گردشگری استان آذربایجان‌شرقی گفت: با عنایت بر برنامه‌ریزی های صورت […]

علیرضا بایرام‌زاده معاون گردشگری آذربایجان‌شرقی، از تشدید نظارت‌ بر کیفیت ارائه خدمات مسافرتی و گردشگری در امور جاری دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری استان آذربایجان‌شرقی خبر داد.

به گزارش صدای آناک به نقل از روابط عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان آذربایجان شرقی، معاون گردشگری استان آذربایجان‌شرقی گفت: با عنایت بر برنامه‌ریزی های صورت گرفته به‌منظور پایش خدمات مسافرتی و بسته‌های سفر در دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری استان آذربایجان‌شرقی و نظارت بر کیفیت ارائه خدمات، طرح نظارتی بازدید در تاریخ ۴ آذر ۱۴۰۲ اجرا شد.

معاون گردشگری آذربایجان‌شرقی افزود: بر اساس شکایات گردشگران و مسافران، بروز برخی نواقص و ناهماهنگی‌های اجرایی در روند ارائه خدمات دفاتر مسافرتی و گردشگری، حضور مدیران فنی در به حداقل رساندن این نواقصات و ایرادات امری ضروری است.

او گفت: در حال حاضر ۲۷۲ دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری در سطح استان مشغول ارائه خدمات هستند و نظارت بر حضور مدیران فنی و عملکرد صحیح خدمات، باعث عدم بروز رخدادهای جانبی شده و بهره‌مندی جامعه از این خدمات را تضمین میکند.