کشف شیشه در تبریز
کشف شیشه در تبریز

فرمانده انتظامی شهرستان تبریز از دستگیری ۳نفرسوداگر مرگ و کشف ۶۶۰گرم مواد مخدر از نوع شیشه در این شهرستان خبر داد. به گزارش صدای آناک به نقل از خبرگزاری پلیس، سرهنگ”یداله جها آرا” در تشریح این خبر بیان داشت: در راستای طرح مبارزه با سوداگران مرگ، ماموران سخت کوش کلانتری ۲۲ تبریز پس ار تحقیقات […]

فرمانده انتظامی شهرستان تبریز از دستگیری ۳نفرسوداگر مرگ و کشف ۶۶۰گرم مواد مخدر از نوع شیشه در این شهرستان خبر داد.

به گزارش صدای آناک به نقل از خبرگزاری پلیس، سرهنگ”یداله جها آرا” در تشریح این خبر بیان داشت: در راستای طرح مبارزه با سوداگران مرگ، ماموران سخت کوش کلانتری ۲۲ تبریز پس ار تحقیقات فنی و پلیسی افرادیکه در زمینه تهیه و توزیع و مصرف مواد مخدردرتبریز فعالیت میکردند ،مطلع و موضوع را در دستور کار قراردادند.

وی ادامه داد: ماموران کلانتری ۲۲ طالقانی در یک عملیات پلیسی در ۲۴ ساعت گذشته ۳ نفر متهم را دستگیر و به کلانتری دلالت می‌دهند.
سرهنگ جهان آرا در ادامه افزود؛در بازجوئی از محل اختفائ متهمان مقدار ۶۶۰ گرم شیشه و سایر آلات‌ و ادوات مصرف کشف و ضبط شد‌.

فرمانده انتظامی شهرستان تبریز در پایان ضمن اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی شدند و ۲ دستگاه خودرو توقیف و روانه پارکینگ گردید ،خاطرنشان کرد: مبارزه با پدیده شوم مواد مخدر با جدیت از سوی پلیس دنبال می شود و با توجه به نقش بی بدیل شهروندان در دستاوردهای پلیس، ضروری است همکاری های آنان در این زمینه، بیش از گذشته با ماموران تداوم یابد.