تشکیل شورای هم افزایی و اتاق فکر بانوان سازمان جهاد کشاورزی استان آذربایجان شرقی
تشکیل شورای هم افزایی و اتاق فکر بانوان سازمان جهاد کشاورزی استان آذربایجان شرقی

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی از تشکیل شورای هم افزایی و اتاق فکر بانوان سازمان جهاد کشاورزی این استان خبر داد.به گزارش صدای آناک به نقل ازروابط عمومی سازمان جهادکشاورزی استان، حجت الاسلام والمسلمین مجید نجفی در اولین جلسه شورای هم‌افزایی و اتاق فکر بانوان سازمان جهاد کشاورزی استان […]

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی از تشکیل شورای هم افزایی و اتاق فکر بانوان سازمان جهاد کشاورزی این استان خبر داد.
به گزارش صدای آناک به نقل ازروابط عمومی سازمان جهادکشاورزی استان، حجت الاسلام والمسلمین مجید نجفی در اولین جلسه شورای هم‌افزایی و اتاق فکر بانوان سازمان جهاد کشاورزی استان آذربایجان شرقی افزود: این شورا متشکل از نمایندگان بانوان از هر معاونت و مدیریت سازمان است که با هدف همفکری و برنامه‌ریزی تشکیل شده است و پیشنهادات مطرح شده در این شورا به حوزه نمایندگی ولی فقیه وزارت جهاد کشاورزی ارسال خواهد شد و بعد از بررسی به مرحله اجرا درخواهد آمد.
وی اظهار کرد: مباحث آموزشی، فرهنگی، عقیدتی، رفاهی، محتوا و پژوهش های مربوط به همکاران سازمان، حقوقی و مشاوره، جوانی جمعیت و خانواده از جمله مواردی است که در این شورا مطرح می شود.
حجت الاسلام والمسلمین نجفی بیان کرد: در این شورا علاوه بر برنامه‌ریزی برای برنامه های مربوط به بانوان سازمان، خانواده های همکاران نیز مورد توجه قرار می‌گیرد.
مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه تاکنون ۳۸۰ نفر از تسهیلات فرزندآوری و ازدواج همکاران که با همت حوزه نمایندگی ولی فقیه ارائه شده است استفاده کرده اند ادامه داد: پیشنهاد شده برای بیماران خاص نیز این تسهیلات ارائه شود.