تکریم رئیس سابق و معارفۀ سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران تبریز با حضور سرپرست بنیاد آذربایجان شرقی
تکریم رئیس سابق و معارفۀ سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران تبریز با حضور سرپرست بنیاد آذربایجان شرقی

بعدازظهر امروز، شنبه آیین تکریم شفیع محمدی رئیس سابق و معارفۀ غلامرضا علیزاده سرپرست جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان تبریز با حضور سرپرست بنیاد استان برگزار شد. به گزارش ایثار آذربایجان شرقی، در این آیین که در سالن جلسات اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران تبریز برگزار شد، علی اکبر سلمانی، سرپرست بنیاد […]

بعدازظهر امروز، شنبه آیین تکریم شفیع محمدی رئیس سابق و معارفۀ غلامرضا علیزاده سرپرست جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان تبریز با حضور سرپرست بنیاد استان برگزار شد.

به گزارش ایثار آذربایجان شرقی، در این آیین که در سالن جلسات اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران تبریز برگزار شد، علی اکبر سلمانی، سرپرست بنیاد استان حُکم انتصاب غلامرضا علیزاده را به او اهدا کرد.

سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی آذربایجان شرقی در این آیین همچنین با اهدای لوحی، از خدمات شفیع محمدی رئیس سابق بنیاد تبریز که بعد از ۳۵ سال خدمت به افتخار بازنشستگی نائل می شود، قدردانی کرد.

غلامرضا علیزاده، پیش از این سرپرستی معاونت فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی را بر عهده داشت و قبل از آن هم به عنوان معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران تبریز خدمت می کرد.

سرپرست جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران تبریز که فرزند شهید «اباذر علیزاده» (پدر) و شهیده «عزّت النّساء آل طاها» (مادر) است، متولد ۱۳۵۱ ورزقان و دانشجوی دکتری رشتۀ مدیریت رفتار سازمانی است.