ضرورت اتمام پروژه ها در حداقل زمان ممکن با بالاترین کیفیت
ضرورت اتمام پروژه ها در حداقل زمان ممکن با بالاترین کیفیت

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان شرقی، گفت: تمام تلاش و تاکید ما این است که پروژه ها در حداقل زمان ممکن با بالاترین کیفیت به اتمام برسند. به گزارش صدای آناک به نقل ازروابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان شرقی، حیدر فتح‌زاده در حاشیه دوازدهمین جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان در گفت‌وگو […]

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان شرقی، گفت: تمام تلاش و تاکید ما این است که پروژه ها در حداقل زمان ممکن با بالاترین کیفیت به اتمام برسند.

به گزارش صدای آناک به نقل ازروابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان شرقی، حیدر فتح‌زاده در حاشیه دوازدهمین جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان در گفت‌وگو با خبرنگاران، اظهار کرد: لازم است تمام دستگاه های استان به جای مسئله محوری به صورت برنامه محور پیش روند.

وی افزود: توسعه باید بر مبنای فهم مشترک باشد تا خروجی آن منجر به بالا رفتن بهره وری و ایجاد ارزش افزوده در تمام بخش های اقتصادی، صنعتی، تجاری، فرهنگی و غیره شود.

فتح‌زاده با اشاره به گزارش نظارتی پروژه های عمرانی استان و بررسی تحلیلی عملکرد دستگاه های اجرایی استان آذربایجان شرقی ابراز داشت: ارزیابی دستگاه های اجرایی بر مبنای چند شاخص مهم از جمله بهره وری، رضایتمندی مردم از خدمات، عدالت و تعالی سازمانی صورت می گیرد.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان شرقی ادامه داد: در نهایت به دنبال این هستیم که در سال ۱۴۰۳، دستگاه ها، با رویکرد نگاه به آینده، چشم اندازها، برنامه ها و ماموریت های خود را مطابق با سند آمایش، سند تحول دولت مردمی و برنامه هفتم توسعه ارائه دهند.

به گفته وی، موضوع الحاق اراضی به بیمارستان شهر مهربان در شهرستان سراب، افزایش بلندمرتبه سازی در شهر جدید سهند به هفت طبقه در حدود ۲۰ هکتار، تغییر کاربری ۲۰ هکتار پهنه گردشگری به مسکونی در فاز ۵ تبریز، الحاق اراضی به شهر محدوده شهر جدید سردرود در راستای طرح ملی نهضت مسکن از جمله مصوبات جلسه امروز بود.