مشارکت در انتخابات وانتخاب فرد اصلح موجب سربلندی و اقتدار ایران است
مشارکت در انتخابات وانتخاب فرد اصلح موجب سربلندی و اقتدار ایران است

در آستانه دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان، روز سه‌شنبه ۸ اسفند ماه جلسه تبیین علل حضور حداکثری و مشارکت مردم در انتخابات پیش رو، در شرکت برق منطقه آذربایجان برگزار شد. در این جلسه که با حضور مدیرعامل، جمعی از معاونین، مدیران و کارکنان این شرکت ترتیب یافت، دکتر علی قادری […]

در آستانه دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان، روز سه‌شنبه ۸ اسفند ماه جلسه تبیین علل حضور حداکثری و مشارکت مردم در انتخابات پیش رو، در شرکت برق منطقه آذربایجان برگزار شد.

در این جلسه که با حضور مدیرعامل، جمعی از معاونین، مدیران و کارکنان این شرکت ترتیب یافت، دکتر علی قادری از سخنرانان برجسته و مردمی استان، پیرامون اثربخشی و ابعاد مختلف انتخابات در برنامه‌های اجتماعی، سیاسی، رفاهی، توسعه و امنیت جامعه به ایراد سخنرانی پرداخت.

وی در این جلسه، ضمن تاکید بر اهمیت حضور حداکثری آحاد مردم در انتخابات و به ویژه انتخاب افراد اصلح برای مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری، گفت: با انتخاب افراد توانمند، مومن و معتقد به مبانی نظام مقدس جمهوری اسلامی، ضمن تداوم روند سربلندی مردم و نظام در ۴۵ سال از عمر با برکت انقلاب اسلامی، رفاه، آسایش، توسعه، رونق تولید و امنیت سیاسی، اجتماعی و اقتصادی در جامعه فراهم می‌گردد.