۲۰ دستگاه اتوبوس فرسوده بازسازی و وارد شبکه حمل و نقل عمومی تبریز شد
۲۰ دستگاه اتوبوس فرسوده بازسازی و وارد شبکه حمل و نقل عمومی تبریز شد

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه از بازسازی ۲۰ دستگاه اتوبوس فرسوده این شرکت با هزینه کرد بیش از ۵۰ میلیارد ریال و اضافه شدن به ناوگان خدمات رسانی خبر داد.  به گزارش صدای آناک به نقل از روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه دکتر محمد حسین زاده مدیر عامل این شرکت […]

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه از بازسازی ۲۰ دستگاه اتوبوس فرسوده این شرکت با هزینه کرد بیش از ۵۰ میلیارد ریال و اضافه شدن به ناوگان خدمات رسانی خبر داد.

 به گزارش صدای آناک به نقل از روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه دکتر محمد حسین زاده مدیر عامل این شرکت با اعلام این مطلب گفت: در راستای توسعه و نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی و پیرو مصوبه شورای محترم اسلامی شهر و حمایتهای همه جانبه شهرداری کلانشهر تبریز تعداد ۲۰ دستگاه اتوبوس که در سالیان گذشته متوقف و بلااستفاده بوده اند با صرف بیش از ۵۰ میلیارد ریال به قید فوریت بازسازی و وارد شبکه حمل و نقل عمومی و خطوط کم برخوردار کلانشهر تبریز شد.
وی اظهار داشت: با توجه به شرایط اقتصادی و بالا بودن قیمت خرید اتوبوس جدید و بمنظور رعایت اصل بهره وری، در کنار خرید اتوبوس های نو، یکی از سیاستهای اولویت دار شرکت واحد در حال حاضر با مدیریت هزینه و زمان توجه ویژه به نوسازی اتوبوسها فرسوده می باشد که سعی براین است تا با برنامه ریزیها و تامین اعتبارات از محل تبصره ۱۸ این روند ادامه یابد.
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه در خاتمه گفت : وجود کارشناسان با توان علمی و فنی بالا در حوزه معاونت فنی اتوبوسرانی تبریز، هر گونه تعمیرات اساسی و بازسازی اتوبوسها از صفر تا صد را امکانپذیر کرده است.