مشارکت مردم در انتخابات زمینه ساز پیشرفت کشور است
مشارکت مردم در انتخابات زمینه ساز پیشرفت کشور است

به گزارش صدای آناک به نقل ازروابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی، حبیب ستوده نژاد مدیرکل ورزش و جوانان استان با دعوت از عموم مردم برای حضور گسترده در پای صندوق‌های رای، گفت: مشارکت مردم در انتخابات از اهمیت زیادی برخوردار است و زمینه ساز پیشرفت کشور است و با توجه […]

به گزارش صدای آناک به نقل ازروابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی، حبیب ستوده نژاد مدیرکل ورزش و جوانان استان با دعوت از عموم مردم برای حضور گسترده در پای صندوق‌های رای، گفت: مشارکت مردم در انتخابات از اهمیت زیادی برخوردار است و زمینه ساز پیشرفت کشور است و با توجه به ظرفیت و پتانسیلی که جامعه ورزش و جوانان دارند می‌توانند زمینه ساز افزایش مشارکت در انتخابات شوند.
وی در ادامه افزود: مقام معظم رهبری در ابتدای امسال به انتخابات ۱۱ اسفندماه اشاره کرده و چهار مؤلفه مشارکت، رقابت، سلامت و امنیت را مورد تأکید قرار دادند که نشانگر اهمیت انتخابات امسال است که باید این مهم در استان به خوبی محقق شود تا شرمنده خون پاک شهیدان نشویم.
ستوده نژاد با بیان اینکه تکلیف امروز همه ما ترغیب اقشار مختلف مردم به حضور در پای صندوق های رای است، گفت: تک تک ما نه تنها باید در پای صندوق‌های رای حاضر شویم، بلکه باید دیگران را هم به مشارکت گسترده در انتخابات ترغیب کنیم.
وی ترغیب مردم به حضور در پای صندوق های رای در شرایط فعلی را مصداق کار جهادی عنوان کرد و افزود: مشارکت بالای مردم در انتخابات نشان دهنده اقتدار ملی است. اینکه مردم پای صندوق رای بیایند، بسیار مهم است.
مدیرکل ورزش و جوانان استان در پایان تصریح کرد: ملت فهیم ایران، روز جمعه گرد هم می آیند تا ایرانی آباد را رقم بزنند و انشاء الله با حضور نمایندگان در این دوره مجلس شورای اسلامی، بتوانیم بیش از پیش به آرمان های انقلاب بزرگ اسلامی دست یابیم.
اینجانب به نوبه خود، از عموم جامعه ورزش و جوانان و همچنین مردم بزرگوار استان آذربایجان شرقی دعوت می کنم تا بار دیگر، در انتخاباتی دیگر که نشانه جمهوریت این نظام درکنار اسلامیت آن است، حضوری پر شور داشته و شخص اصلح خود را انتخاب نمایند.