​​​​​​​عیادت سرپرست بنیاد آذربایجان شرقی از همسر شهید میرکاظم پور در تبریز
​​​​​​​عیادت سرپرست بنیاد آذربایجان شرقی از همسر شهید میرکاظم پور در تبریز

سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی از همسر شهید والامقام میرابراهیم میرکاظم پور سعدآبادی در تبریز عیادت کرد. به گزارش صدای آناک به نقل از ایثار آذربایجان شرقی، علی اکبر سلمانی بعدازظهر امروز، چهارشنبه در منزل شهید میرکاظم پور حضور یافت و ضمن اطلاع از آخرین اقدامات درمانی و روند معالجات همسر این […]

سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی از همسر شهید والامقام میرابراهیم میرکاظم پور سعدآبادی در تبریز عیادت کرد.

به گزارش صدای آناک به نقل از ایثار آذربایجان شرقی، علی اکبر سلمانی بعدازظهر امروز، چهارشنبه در منزل شهید میرکاظم پور حضور یافت و ضمن اطلاع از آخرین اقدامات درمانی و روند معالجات همسر این شهیدوالامقام، در فضایی صمیمی با او و فرزند شهید که سابقۀ خدمت در بنیاد شهید و امور ایثارگران را دارد، به گفت وگو پرداخت.

سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی در این عیادت از خداوند متعال برای حاجیه خانم ثریا جوانپور سعدآبادی که دچار شکستگی در ناحیۀ پا شده است و هم اکنون دوران نقاهت را در منزل سپری می کند، سلامتی و تندرستی مسالت کرد.

حسین نوزاد، معاون بهداشت و درمان و رحمان اصلی زاده، معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی نیز در این عیادت حضور داشتند.