دشمن به دنبال شکل‌گیری مجلس ضعیف است
دشمن به دنبال شکل‌گیری مجلس ضعیف است

به گزارش صدای آناک،مدیرکل صدا و سیمای آذربایجان شرقی اظهار کرد: دشمن به دنبال شکل گیری مجلس ضعیف است تا ریل گذاری ضعیف، فرصتی برای لطمه به کشور ما ایجاد کند. اکبر رضایی روز جمعه در حاشیه یکی از شعبات اخذ رای در گفت‌وگو با خبرنگاران، افزود: صداو سیمای استان از پنج ماه قبل مشغول […]

به گزارش صدای آناک،مدیرکل صدا و سیمای آذربایجان شرقی اظهار کرد: دشمن به دنبال شکل گیری مجلس ضعیف است تا ریل گذاری ضعیف، فرصتی برای لطمه به کشور ما ایجاد کند.

اکبر رضایی روز جمعه در حاشیه یکی از شعبات اخذ رای در گفت‌وگو با خبرنگاران، افزود: صداو سیمای استان از پنج ماه قبل مشغول تمهیدات انتخابات بود تا به انتخاب دقیق مردم و تشکیل مجلسی کارآمد و قدرتمند که بتواند با ریل گذاری صحیح، مشکلات جامعه را حل کند، کمک کرده باشد.

وی گفت: ۱۳ شبکه انتخاباتی در استان راه‌اندازی و حدود ۵۰۰ ساعت برنامه تهیه شد که ۹۸ برنامه‌ی مناظره نامزدها و ۶۷ برنامه میزگرد برای تبلیغات نامزدها بود.

وی افزود: این اقدامات در طول تاریخ صدا و سیمای استان بی نظیر بود.

رضایی با بیان اینکه وقتی کسی رای نمی‌دهد به دیگران اجازه می‌دهد تا برای سرنوشت کشور او تصمیم بگیرند، خاطرنشان کرد: با این همه انرژی، پای کار آمده‌ایم تا در تعیین سرنوشت آینده کشورمان سهیم باشیم.

وی با بیان اینکه باید با آگاهی پشت ملت و نظاممان باشیم، اذعان کرد: اگر کسی احیانا روزنه‌ی امیدی برای دشمن ایجاد کند بداند که دشمن اول به خودش لطمه می‌زند.