انتخابات با مشارکت قوی‌ مردم و رقابت سالم جناح‌ها و با امنیت کامل برگزار شد
انتخابات با مشارکت قوی‌ مردم و رقابت سالم جناح‌ها و با امنیت کامل برگزار شد

فرماندار شهرستان تبریز طی بیانیه ای اعلام کرد: انتخابات با مشارکت قوی‌ و پرشور، رقابت سالم و واقعی جناح‌ها و دیدگاه‌های مختلف و سلامت حقیقی و امنیت کامل برگزار شد. به گزارش صدای آناک به نقل ازروابط عمومی فرمانداری شهرستان تبریز، متن بیانیه فرماندار شهرستان تبریز به شرح ذیل است: بسمه تعالیحضور مردم شریف تبریزبا […]

فرماندار شهرستان تبریز طی بیانیه ای اعلام کرد: انتخابات با مشارکت قوی‌ و پرشور، رقابت سالم و واقعی جناح‌ها و دیدگاه‌های مختلف و سلامت حقیقی و امنیت کامل برگزار شد.

به گزارش صدای آناک به نقل ازروابط عمومی فرمانداری شهرستان تبریز، متن بیانیه فرماندار شهرستان تبریز به شرح ذیل است:

بسمه تعالی
حضور مردم شریف تبریز
با درود و سلام ؛ حضور حماسی و دشمن شکن مردم ولایتمدار تبریز در انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی را به محضر مقام معظم رهبری مد ظله العالی تبریک عرض نموده و در محضر ذات اقدس الهی به سبب توفیق برگزاری این انتخابات که با مشارکت قوی‌ و پرشور، رقابت سالم و واقعی جناح‌ها و دیدگاه‌های مختلف و سلامت حقیقی و امنیت کامل برگزار شد، جبین شکر و سپاس بر زمین می ساییم. انتخاب حضرت آیت الله دکتر سید محمد علی آل هاشم با اکثریت آراء بعنوان اولین نماینده منتخب مردم استان آذربایجان شرقی در این دوره از مجلس خبرگان از نقاط درخشان این انتخابات می باشد. لازم است به نوبه خود و از طرف هیئت اجرایی شهرستان تبریز از تمامی دست اندرکاران این انتخابات اعم از مجریان صدیق اجرایی، همکاران امین هیئت نظارت و نیروهای سرافراز انتظامی و امنیتی کمال تقدیر و تشکر خود را اعلام دارم.
امید است شاهد برکات این انتخابات در مسیر آینده جمهوری اسلامی ایران باشیم.

یونس فاتح
فرماندار شهرستان تبریز
رئیس حوزه انتخابیه شهرستان تبریز، آذرشهر و اسکو