تجهیز اداره کل امور عشایر آذربایجان شرقی به خودروهای عملیاتی با اعتبار ۲۲۰ میلیارد ریال
تجهیز اداره کل امور عشایر آذربایجان شرقی به خودروهای عملیاتی با اعتبار ۲۲۰ میلیارد ریال

مدیرکل امور عشایر استان آذربایجان شرقی از تجهیز اداره کل امور عشایر آذربایجان شرقی به ۱۲ خودروی عملیاتی از محل مصوبات سفر ریاست جمهوری خبر داد.به گزارش صدای آناک به نقل ازروابط عمومی سازمان جهادکشاورزی استان، سیدمحمدحسن آل هاشم در مراسم رونمایی این خودروها که اکبر فتحی رئیس سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی، محمدرضا کردلو […]

مدیرکل امور عشایر استان آذربایجان شرقی از تجهیز اداره کل امور عشایر آذربایجان شرقی به ۱۲ خودروی عملیاتی از محل مصوبات سفر ریاست جمهوری خبر داد.
به گزارش صدای آناک به نقل ازروابط عمومی سازمان جهادکشاورزی استان، سیدمحمدحسن آل هاشم در مراسم رونمایی این خودروها که اکبر فتحی رئیس سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی، محمدرضا کردلو مدیرکل دیوان محاسبات آذربایجان شرقی و جمعی از مدیران سازمان حضور داشتند گفت: به منظور سهولت خدمات رسانی به جامعه عشایری استان، ۱۲ خودروی فوتون دو کابین عملیاتی با اعتبار بیش از ۲۲۰ میلیارد ریال از محل مصوبات سفر ریاست جمهوری خریداری شد.
وی ادامه داد: با توجه به اینکه خدمات رسانی به عشایر در مناطق سنگلاخی است، این خودروها برای سهولت رفت و آمد همکاران و نیز تسریع در خدمات رسانی به عشایر زحمتکش استان تهیه شده که دو نوع گازوئیلی و بنزیلی است و از استاندارد یورو ۵ برخوردار است.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان آذربایجان شرقی نیز در این رونمایی گفت: با توجه به اینکه خدمات رسانی در مناطق کوهستانی برای جامعه عشایری نیازمند امکانات است، اصلاح ناوگان خودرویی اداره کل امور عشایر آذربایجان شرقی ضرورت داشت.
اکبر فتحی افزود: خوشبختانه با پیگیری های صورت گرفته از محل مصوبات سفر ریاست جمهوری خودروهای با تجهیزات بالا برای خدمات رسانی همکاران اداره کل امور عشایر آذربایجان شرقی خریداری شد.