تراکتورسازی به جمع ادوات سازهای کشور پیوست
تراکتورسازی به جمع ادوات سازهای کشور پیوست

به گزارش صدای آناک،مدیرعامل گروه صنعتی تراکتورسازی ایران با اعلام این خبر گفت: با تلاش متخصصین شرکت ادوات کشاورزی تراکتورسازی و ساخت اولین دستگاه این شرکت با نام بیلر BL-S1 ITM، مجموعه صنعتی تراکتورسازی ایران نیز به مجموعه تولید کنندگان ادوات کشاورزی پیشرفته پیوست.مصطفی وحیدزاده افزود: این دستگاه از نوع بیلر مکعبی بوده که می […]

به گزارش صدای آناک،مدیرعامل گروه صنعتی تراکتورسازی ایران با اعلام این خبر گفت: با تلاش متخصصین شرکت ادوات کشاورزی تراکتورسازی و ساخت اولین دستگاه این شرکت با نام بیلر BL-S1 ITM، مجموعه صنعتی تراکتورسازی ایران نیز به مجموعه تولید کنندگان ادوات کشاورزی پیشرفته پیوست.
مصطفی وحیدزاده افزود: این دستگاه از نوع بیلر مکعبی بوده که می تواند علوفه را از زمین های کشاورزی جمع آوری و پس از بسته بندی و گره زنی آماده حمل برای انبارداری و استفاده در دامداری ها نماید.
وی با اشاره به اینکه سازندگان مطرح جهانی در تولید بیلر کشورهای آمریکا، آلمان و ایتالیا می باشند اضافه کرد: طراحی و ساخت این دستگاه در شرکت ادوات کشاورزی تراکتورسازی با الگو برداری از نمونه های آلمانی و آمریکایی و متناسب با نیازهای کشاورزی مزارع ایران و قابلیت کار با تراکتورهای تولیدی شرکت تراکتورسازی انجام شده است.
وحیدزاده تاکید کرد: سرعت چرخش شفت ۵۴۰ دور در دقیقه، توان مورد نیاز ۴۰ اسب بخار، جعبه دنده مکانیکی، ارتفاع ۲۰۹ سانتیمتری، اندازه بسته تولید ۴۵*۳۵ سانتیمتر، طول بسته های تولیدی با فشردگی زیاد از ۳۵ الی ۱۲۵ سانتیمتر و حداکثر عرض دهانه ورودی بالابر علوفه ۱۷۵ سانتیمتر و … تعدادی از مشخصات فنی این محصول می باشد.
به گفته این فعال حوزه صنعت کشور از ویژگیهای این محصول، قیمت رقابتی، سادگی کارکرد، قابلیت اطمینان بالا و تناسب با مزارع و تراکتورهای موجود در ایران و دسترسی آسان به قطعات یدکی آن می باشد.
وی یادآور شد: برنامه ریزی برای تولید سری صفر و انبوه این محصول و عرضه به مشتریان داخلی و بازارهای صادراتی برای سال آینده صورت گرفته است.
گفتنی است شرکت ادوات کشاورزی تراکتورسازی بعنوان دوازدهمین شرکت گروه صنعتی تراکتورسازی ایران در سال ۱۴۰۱ تاسیس گردیده و مسئولیت عرضه انواع ادوات کشاورزی را بر عهده دارد.