غرس نهال توسط نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی
غرس نهال توسط نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی

نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز صبح امروز، به ‌مناسبت روز درختکاری و آغاز هفته منابع طبیعی یک اصله نهال در محوطه مصلی امام خمینی (ره) تبریز غرس کرد.به گزارش صدای آناک به نقل ازروابط عمومی سازمان جهادکشاورزی استان، آیت الله سیدمحمدعلی آل هاشم پس از کاشت نهال در روز […]

نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز صبح امروز، به ‌مناسبت روز درختکاری و آغاز هفته منابع طبیعی یک اصله نهال در محوطه مصلی امام خمینی (ره) تبریز غرس کرد.
به گزارش صدای آناک به نقل ازروابط عمومی سازمان جهادکشاورزی استان، آیت الله سیدمحمدعلی آل هاشم پس از کاشت نهال در روز درختکاری در گفتگو با خبرنگاران گفت: اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان آذربایجان شرقی در همه مناطق استان اقدام به درختکاری کرده است که این اقدام از این جهت که توسط مشارکت های مردمی انجام گرفته است، یعنی از اعتبارات دولتی استفاده نشده است مهم است.
وی ادامه داد: برای درختکاری روایت های مختلف هست که از جمله آنها «هر کس درخت بکارد و از سایه و میوه آن استفاده کند پاداش دارد» است.
وی با تبریک هفته منابع طبیعی و آبخیزداری گفت: از همه دست اندرکاران و همچنین شهرداری تبریز که در مناطق مختلف از جمله عون بن علی اقدام به درختکاری می‌کنند تشکر می کنم.
آیت الله آل هاشم ادامه داد: ما امروز در مصلی اقدام به درختکاری کردیم که امیدواریم شاهد به بار نشستن این درختان باشیم.